TA STRONA UŻYWA COOKIE.
Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na korzystanie z cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
statystyki
chignahuapan

Aktualności

img

22.06.2013

Okocimski zostaje w I lidze.

Komisja ds. Licencji Klubowych nie przyznała licencji na grę w I lidze  Polonii Warszawa, tym samym miejsce w I lidze zachował Okocimski Brzesko.

 

Poloni odmówiono przyznania licencji uprawniającej do rozgrywek I ligi w związku z niespełnieniem kryteriów licencyjnych określonych w Podręczniku Licencyjnym, tj. brak przeterminowanych zobowiązań wobec pracowników, na rzecz ZUS i Urzędu Skarbowego;

 

Licencję otrzymały drużyny, które awansowały z II ligi: Puszcza Niepołomice i Chojniczanka z nadzorem infrastrukturalnym, a Wisła Płock z nadzorem finansowym. Czwarty zespoł Energetyka ROW Rybnik.

 

Puszcza Niepołomice: przyznano licencję upoważniającą do udziału w rozgrywkach I ligi z nadzorem infrastrukturalnym.

Chojniczanka Chojnice: przyznano licencję upoważniającą do udziału w rozgrywkach I ligi z nadzorem infrastrukturalnym.

Wisła Płock: wydano licencję z nadzorem finansowym upoważniającą do udziału w rozgrywkach I ligi. Dodatkowo klub został ukarany ostrzeżeniem w związku z nieprzedstawieniem struktury grupy kapitałowej spółki. 

 

Spadkowicz: GKS Bełchatów

 

Zespoły z ub. sezonu: Termalica Nieciecza, Flota Świnoujście, ARKA GDYNIA, GKS Tychy, Dolcan Ząbki, Miedź Legnica, Olimpia Grudziądz, GKS Katowice, Kolejarz Stróże, Bogdanka Łęczna, Stomil Olsztyn, Sandecja Nowy Sącz, Okocimski Brzesko

 

Beniaminkowie: Chojniczanka Chojnice, Puszcza Niepołomice, Wisła Płock, ROW Rybnik

 

Sezon startuje 27 lipca, nie znamy jeszcze zestawu par. 

 

redakcja
Poprzedni Następny

 

 

 

 

 

 

SPONSORZY MŁODEJ ARKI

 

 

 

 

 

 

 

 

PARTNERZY MEDIALNI

 

 

Arka Gdynia Copyright Arka Gdynia