TA STRONA UŻYWA COOKIE.
Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na korzystanie z cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
statystyki
chignahuapan

Aktualności

img

07.03.2013

Ostatnie szlify przed inauguracją.

Już niecałe dwie doby dzielą nas od pierwszego meczu wyjazdowego Arki w rundzie wiosennej. Do Poznania nasz zespół wyjedzie jutro ok godziny 11.30.
 
O przygotowaniach i nastawieniu do zbliżajacych się rozgrywek  mówił trener Paweł Sikora w wywiadzie, który zamieściliśmy wczoraj, a także podczas dzisiejszej konferencji prasowej z udziałem wiceprezesa ds. sportowych Michała Globisza i zawodników.
 
Przekaz jest jeden. Arka  ma grać ofensywnie i potwierdzić, że sparingi przygotowały dobrze grunt pod koncepcję jaką zamierza realizować trener Sikora wraz z Robertem Wilczyńskim.
 
  http://arka.gdynia.pl/images/galeria_zdjecie/big/ATV_3844_kopia_e2ea0ebad4a0fb17572b7d67cc8a89be.jpg
 
Ostatnie treningi to skupianie się nad elementami, kóre mogą zadecydować o wyniku meczu. Dlatego dziś podczas dwóch treningów na boisku dominowały  gry taktyczne, doskonalenie stałych fragmentów oraz analiza, której poświęcono czas międzyobiema jednostkami.
 
Przed inauguracją najmniej zadowolonym zawodnikiem jest  w naszej kadrze Krzysztof Sobieraj, który pauzuje za kartki i z tego powodu na pewno pozostanie w Gdyni. 
 
 http://arka.gdynia.pl/images/galeria_zdjecie/big/ATV_3985_kopia_e202f94e3b2b63ce7545a0e3bcf865c3.jpg
 
18-stkę która wyjedzie na mecz poznamy jutro. 
 
trPoprzedni Następny

 

 

 

 

 

 

SPONSORZY MŁODEJ ARKI

 

 

     

 

 

 

 

 

 

PARTNERZY MEDIALNI

 

 

Arka Gdynia Copyright Arka Gdynia