TA STRONA UŻYWA COOKIE.
Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na korzystanie z cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

statystyki
chignahuapan

Aktualności

img

21.02.2013

Dobry bilans = dobra atmosfera.

Po wczorajszym sparingu, w którym Arka po raz drugi zaaplikowała rywalowi pięć bramek bilans bramkowy spotkań w tej przerwie zdecydowanie się poprawił.

 

W 11 meczach rozegranych do tej pory Arka ma na koncie : 6 zwycięstw - 3 remisy - 2 porażki, bramki: 23:13

Strzelcy bramek: da Silva - 6, Formella - 4, Szwoch - 2, Kubowicz, Radzewicz, Brzuzy, Tomasik, Zwoliński, Gałecki, Kuklis, Pietkiewicz, Wojowski, Dettlaff, samobójcza - po 1

 

Taki bilans zdecydowanie sprzyja dobrej atmosferze pracy na treningach, lecz nie wywołuje co zrozumiałe przesadnej euforii. Podczas każdych zajęć, zwłaszcza tych po rozegranych sparingach, nie brakuje wspólnej analizy danego elementu gry, którą wprowadza nasz sztab szkoleniowy.

 

Wczoraj mogliśmy zobaczyć kilka naprawdę pięknych goli, a o miano nr 1 rywalizować mogą niewątpliwie bramki Pawła Wojowskiego i Piotra Pietkiewicza, w sprawie którego wciąż trwają rozmowy transferowe z Lechią Dzierżoniów.

 

We wczorajszym sparingu nie brali udziału Paweł Brzuzy i Tomasz Jarzębowski. Paweł dziś ze względu na trwające bóle mięśniowe przebywał na zabiegach indywidualnych. „Jarza” trenował dziś bez żadnych przeszkód z zespołem.

 

 http://arka.gdynia.pl/images/galeria_zdjecie/big/IMG_7858_e058dddd94d7433ef3673ac3e8bfa77f.jpg

 

Drużyna do południa zaliczyła na hali ćwiczenia wzmacniające, a po południu na płycie boiska rugby przeprowadziła kolejny trening. Po rozgrzewce były w nim elementy wytrzymałości szybkościowej , a potem trenerzy zarządzili ćwiczenia z taktyki.

 

 http://arka.gdynia.pl/images/galeria_zdjecie/big/IMG_7859_9d84eb572d8af621d8f5e746ba8ad3e1.jpg

 

W piątek zespół powinien na boisku pojawić się dwukrotnie,  w sobotę zaplanowano zajęcia na siłowni, a o godz. 15.00 sparing z Gwardią Koszalin.

 

tr

 
Poprzedni Następny

 

 

 

 

 

 

SPONSORZY MŁODEJ ARKI

 

 

     

 

 

 

 

 

 

PARTNERZY MEDIALNI

 

 

Arka Gdynia Copyright Arka Gdynia