TA STRONA UŻYWA COOKIE.
Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na korzystanie z cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
statystyki
chignahuapan

Aktualności

img

14.02.2013

Nowy logotyp rozgrywek 1. ligi!

Na spotkaniu przedstawicieli pierwszoligowych klubów z władzami Polskiego Związku Piłki Nożnej zaprezentowano loga 1. i 2. ligi.
 
– Frekwencja była stuprocentowa, a rozmowy owocne. Przyjęła nas sama wierchuszka federacji, zostaliśmy dowartościowani. Związek zachował się fantastycznie, wszystkie obietnice przedwyborcze zostały spełnione w dwustu procentach – stwierdził po spotkaniu przedstawicieli klubów pierwszej ligi z władzami PZPN Michał Listkiewicz, prezes Piłkarskiej Ligi Polskiej.

- Udało nam się także porozumieć, aby niektóre proponowane przepisy licencyjne, takie dość ostre, rozłożyć w czasie. Chociażby podgrzewany płyty boiska. To bardzo duży koszt, a wytłumaczyliśmy związkowi, że w pierwszej lidze wcale nie jest aż tak konieczny. W końcu zaczynamy grać w połowie marca, a kończymy w połowie listopada, więc omijamy najzimniejszy okres. Prezes Boniek powiedział bardzo ciekawe zdanie: „System licencyjny nie jest po to, aby gnębić i utopić klub, ale żeby mu pomóc”. Myślę, że przed pierwszą ligą w końcu dobra przyszłość – zapewnił Listkiewicz. 
 
Logotypy będą oficjalnie obowiązywały od przyszłego sezonu. 
 
 Poprzedni Następny

 

 

 

 

 

 

SPONSORZY MŁODEJ ARKI

 

 

 

 

 

 

 

 

PARTNERZY MEDIALNI

 

 

Arka Gdynia Copyright Arka Gdynia