TA STRONA UŻYWA COOKIE.
Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na korzystanie z cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

statystyki
chignahuapan

Aktualności

img

31.01.2013

Efektowna wygrana i dalej ciężka praca.

Po wczorajszym meczu sparingowym humory zdecydowanie dopisywały formacji ofensywnej. Pięć zdobytych bramek zdarzyło się Arce ostatni raz podczas pamiętnego meczu z Zawiszą Bydgoszcz.

 

Oczywiście zadowolenie kibiców obecnych w ilości  ok. 250 osób (dane na podstawie wydanych wejściówek) i  efektowna wygrana nie mogą na tym etapie przygotowań wywoływać zbyt wielkiej euforii. Mówił o tym także trener Paweł Sikora podsumowując wczorajszy mecz dla naszej telewizji klubowej Arka-TV.

 

 

http://arka.gdynia.pl/images/galeria_zdjecie/big/DSC_0076_kopia_6fe30bbc218c3a9e603fbda054251dbd.jpg

 

 

Podkreślał także, że  sparingi służą nie tylko obserwacji samych zawodników, ale także są okazją do pewnych eksperymentów w ustawieniu i taktyce, czego przykładem była także wczorajsza gra w defensywie.

 

Dziś  zawodnicy od rana zaliczyli kolejną dawkę treningową. W zajęciach z powodu przeziębienia obok Krzysztofa Sobieraja nie brali udziału dziś Radosław Pruchnik i Maciej Górski, którego po meczu zmogła gorączka. Łukasz Zwoliński przebywa z kolei  na uczelni w Szczecinie.

 

W zajęciach w pełnym wymiarze brał udział Krystian Żołnierewicz, natomiast po wstępnej rozgrzewce przeprowadzonej przez Wojciecha Ignatiuka na indywidualne ćwiczenia pod okiem Marka Gaduły udał się po południu Damian Krajanowski.

 

tr
Poprzedni Następny

 

 

 

 

 

 

SPONSORZY MŁODEJ ARKI

 

 

     

 

 

 

 

 

 

PARTNERZY MEDIALNI

 

 

Arka Gdynia Copyright Arka Gdynia