TA STRONA UŻYWA COOKIE.
Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na korzystanie z cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
statystyki
chignahuapan

Aktualności

img

31.01.2013

Juniorzy na zgrupowaniu: Natchnieniem Hiszpania.

Pisaliśmy o wyjeździe naszej młodzieży na zgrupowania do Cetniewa i Gniewina. Stało się tak dzięki naszym partnerom. Wyjazd na zgrupowania umożliwiło wsparcie firm: Semeko, Agencja Depo i PBR-Megaron, którym dziękujemy za zaangażowanie w rozwój naszych młodych piłkarzy.

 

Przypominamy, że na co dzień w ramach programu „Razem dla Młodej Arki” naszą młodzież wspierają także „Restauracja Pueblo” oraz „Olimpijska 5 Sports Bar& Restaurant”

 

Zgrupowania są prawie na półmetku. Nasi zawodnicy w obu ośrodkach mają znakomite warunki do treningów. W  Gniewinie oprócz znakomitej bazy jest jeszcze jeden element, który jest niewymierny. Do dzisiaj "czuć", bowiem tam atmosferę z pobytu reprezentacji Hiszpanii podczas zgrupowania w czasie Euro.

 

 

http://arka.gdynia.pl/images/galeria_zdjecie/big/P1690669_ea8b958fac1e1a9b66e45da50770b1c2.jpg

 

 

W każdym pokoju, z którego korzystała reprezentacja Hiszpanii na drzwiach znajdują się jeszcze tabliczki z nazwiskami zawodników. Wiemy od trenera Jacka Dziubińskiego, że „walki” o ... pokoje Iniesty, Xaviego nie było.

 

Wszędzie są fotografie i zdjęcia tych znakomitych zawodników. Ta atmosfera powoduje, że młodzi zawodnicy mają okazję naocznie zobaczyć, w jaki sposób i w jakich warunkach można przygotowywać się do tak ważnych turniejów. Dzięki naszym sponsorom możemy ich nie tylko trenować w świetnych warunkach, ale pokazać dokąd wytrwałą pracą mogą dojść.

 

Dodajmy, że w Gniewinie młodzi „Arkowcy” mogą korzystać z sali konferencyjnej, w której wczoraj oglądali mecz Realu z Barcelona. Przyznać trzeba , że w tym miejscu  miało to wyjątkowy wymiar.

 

Obok przyjemnych chwil, jakie niewątpliwie się nawet podczas ciężkich obozów zdarzają dominuje oczywiście praca. Dzień rozpoczyna się o 7.30 , o 8.00 zawodnicy mają śniadanie, o 9.30 są zajęcia teoretyczne, a  od 10.00 do 12.00 w planach są w zależności od dnia: trening na boisku, hala, siłownia. Potem  o 13.00 obiad, a po nim czas relaksu. Po południu zawodnicy kontynuują zajęcia  od 16.30-18.30 (hala, siłownia), a także po kolacji o 19.00, zaliczają zajęcia teoretyczne lub projekcje materiałów szkoleniowych. Wieczorem wyznaczono także czas na odnowę i ewentualnie dodatkowo mini-turnieje halowe.  Jak widać dzień wypełniony jest od rana do późnego wieczora.

 

 http://arka.gdynia.pl/images/galeria_zdjecie/big/P1690682_1738986336a7084735219b17b0027679.jpg

 

Wyznaczony program możemy realizować korzystając z przychylności dyrekcji oraz znakomitej bazy jaką są: sztuczne boisko, hala oraz siłownia i basen z odnową. W tej chwili koncentrujemy się zgodnie z harmonogramem na wytrzymałości tlenowej, siłowej oraz zajęciach z techniki i taktyki. Mamy gry wewnętrzne, a po zgrupowaniu wrócimy oczywiście do gier sparingowych -  podsumował trener Dziubiński.

 

http://arka.gdynia.pl/images/news/cut2/razem_1351692866.jpg

 

 

Naszej młodzieży życzymy jak najbardziej efektywnego wykorzystania czasu, który mają okazję spędzić w znakomitych warunkach treningowych.

 

tr
Poprzedni Następny

 

 

 

 

 

 

SPONSORZY MŁODEJ ARKI

 

 

     

 

 

 

 

 

 

PARTNERZY MEDIALNI

 

 

Arka Gdynia Copyright Arka Gdynia