TA STRONA UŻYWA COOKIE.
Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na korzystanie z cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
statystyki
chignahuapan

Aktualności

img

31.01.2013

Luty w Multikinie!

Polskie Kino, Jimi Hendrix i Opera w lutym w Multikinie!

 

Już 1 lutego 2013 o godz. 22:00 zapraszamy wszystkich miłośników polskiego kina na ENEMEF – Polskie Kino 2012/2013


Najbliższy ENEMEF to coroczny przegląd najlepszych polskich filmów sezonu i jednocześnie dowód na to, że rodzima kinematografia z roku na rok staje się coraz lepsza. W repertuarze na widzów czekają cztery polskie filmy, w tym premierowy pokaz „Drogówki" Wojciecha Smarzowskiego.

 

Tej nocy w trakcie ENEMEFu: Polskie Kino 2012/2013 oprócz premierowego pokazu najnowszego filmu Wojciecha Smarzowiskiego pokazane zostaną: jeden z najbardziej wyczekiwanych filmów sezonu, czyli „Drogówka" Wojciecha Smarzowskiego, wciągający thriller „Sęp", poruszający obraz o facetach (choć nie tylko dla facetów) „Mój rower" Piotra Trzaskalskiego oraz najbardziej kontrowersyjny polski film ostatniego roku – „Pokłosie" Władysława Pasikowskiego.


ENEMEF: Polskie Kino 2012/2013 odbędzie się w piątek, 1 lutego 2013 r. w 26 kinach sieci Multikino, w tym w Gdyni, Gdańsku, Sopocie i Rumi.

 

Bilety:

- 22 zł: cena ulgowa: dla kilku tysięcy osób, wylosowanych wśród wszystkich, którzy zarejestrowali się na www.enemef.pl - dostaną oni specjalnego zniżkowego SMSa, który uprawnia do nabycia dowolnej liczby biletów w cenie 22 zł każdy

- 26 zł: cena zniżkowa: z legitymacją ISIC, ITIC

- 28 zł: cena zniżkowa: z biletem z poprzedniego ENEMEFu można kupić dowolną liczbę zniżkowych- 29 zł: cena ulgowa: z ważną legitymacją uczniowską lub studencki

- 32 zł: cena normalna

 

Szczegóły TUTAJ

 

***

 


7 lutego br. sieć kin Multikino zaprasza na koncert Jimiego Hendrixa nagrany w 1969 roku podczas festiwalu Woodstock

 

Tylko w Multikinie niesamowite wydarzenie muzyczne! W czwartek 7 lutego o 20.00 na wielkich ekranach kin sieci Multikino zostanie zaprezentowany koncert „Live At Woodstock" Jimiego Hendrixa - uważanego za jednego z najważniejszych gitarzystów rockowych w historii. Zawiera on nigdy wcześniej niepokazywane wersje „Foxy Lady", „Message To Love", „Hey Joe", „Spanish Castle Magic" oraz „Lover Man".

 

Bilety w cenie 20 zł można nabyć w kasach biletowych oraz online na www.muliktino.pl. Dzięki voucherom z Fan Page’a Multikino Polska bilety będzie można kupić za 15 zł.

Bilety:

- 20 zł: cena normalna

- 15 zł: cena z voucherem z Fan Page’a Multikino Polska

 

Wydarzenie Jimi Hendrix: Live at Woodstock będzie można zobaczyć w kinach sieci Multikino: Bydgoszcz, Kraków, Radom, Wrocław Arkady, Silver Screen Łódź, Warszawa Ursynów, Wrocław Pasaż, Gdańsk, Poznań Malta, Rybnik, Warszawa Wola, Zabrze, Warszawa Złote Tarasy, Rzeszów, Koszalin, Poznań Stary Browar, Szczecin, Kielce, Słupsk,  Rumia.

Szczegóły TUTAJ

 

***

 

 

12 lutego z okazji Dnia Zakochanych Multikino ma zaszczyt zaprosić na wyjątkową operę  – największy romans wszechczasów – „Romeo i Julia”.

 

„Romeo i Julia” będzie śpiewana w języku francuskim. Została wyreżyserowana przez Bartletta Shera, a dyrygentem jest Yannick Nézet-Séguin. W rolach głównych widzowie zobaczą: Rolando Villazón oraz Nino Machaidze.

 

Bilety:

- 40 zł: cena normalna

 

Emisja opery „Romeo i Julia” odbędzie się 12 lutego o 18:00 w następujących kinach sieci Multikino: Bydgoszcz, Gdańsk, Gdynia, Kraków, Łódź, Poznań (Stary Browar), Szczecin, Warszawa (Ursynów i Złote Tarasy), Wrocław (Pasaż Grunwaldzki), Zabrze.

 

 

Szczegóły TUTAJ

 

Zapraszamy na www.multikino.pl
Poprzedni Następny

 

 

 

 

 

 

SPONSORZY MŁODEJ ARKI

 

 

     

 

 

 

 

 

 

PARTNERZY MEDIALNI

 

 

Arka Gdynia Copyright Arka Gdynia