TA STRONA UŻYWA COOKIE.
Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na korzystanie z cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
statystyki
chignahuapan

Drużyny » Pierwszy Zespół

Jakub Frydrych
Jakub Frydrych
Pozycja
Asystent trenera
Data i miejsce urodzenia
1987-01-24 / Drawsko Pomorskie
Wzrost / waga
176cm / 72kg
Przebieg kariery
Jest absolwentem AWFiS w Gdańsku. Obok pracy z juniorami starszymi oraz młodszymi, wcześniej pracował w Stowarzyszeniu Inicjatywa Arka z rocznikami 2004 i 2001.

Był także asystentem śp. Jacka Dziubińskiego w zespole juniorów starszych. Doskonalił swój warsztat trenerski m.in. na stażach w Benfice Lizbona, Anderlechcie oraz Bayerze Leverkusen. Był także trenerem kadry Pomorza rocznik 2001 (wcześniej 1998).

Z kadrą Pomorskiego Związku Piłki Nożnej wspólnie z trenerem Markiem Leszczyńskim zdobył brązowy medal w turnieju finałowym o Puchar im. Włodzimierza Smolarka (tzw. nieoficjalne mistrzostwa Polski reprezentacji woj. ZPN U-14).

Wraz z trenerem Robertem Wilczyńskim uhonorowany brązową odznaką Polskiego Związku Piłki Nożnej.

W czerwcu 2016 ukończył kurs UEFA A Elite Youth i otrzymał trenerski Dyplom UEFA A Elite Youth oraz licencję UEFA A Elite Youth. W czasie kursu był na stażu w Red Bull Salzburg. W 2018 ukończył kurs Trenera Edukatora PZPN

Jest także członkiem Komisji ds. szkolenia w Pomorskim Związku Piłki Nożnej.

Powiązane

 

 

 

 

 

 

SPONSORZY MŁODEJ ARKI

 

 

     

 

 

 

 

 

 

PARTNERZY MEDIALNI

 

 

Arka Gdynia Copyright Arka Gdynia