TA STRONA UŻYWA COOKIE.
Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na korzystanie z cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
statystyki
chignahuapan

Aktualności

img

23.06.2017

Trenerzy i zawodnicy z awansem do Mistrzostw Polski Kadr Wojewódzkich.

Kadry Pomorskiego ZPN przebrnęły przez makroregionalne rozgrywki eliminacyjne i awansowały do ogólnopolskich turniejów finałowych organizowanych przez PZPN w sezonie 2016/2017. To prawo gry o miano najlepszej związkowej reprezentacji młodzieżowej w Polsce.

 

Kadra Pomorza rocznika 2001 prowadzona przez trenera Marka Leszczyńskiego (trenera pracującego na co dzień w SI Arka Gdynia z rocznikiem 2003) awansowała do turnieju finałowego o Puchar im. Kazimierza Deyny, 2-8 lipca, Płock. Trzeba nadmienić że trener Marek Leszczyński wraz z II trenerem Jakubem Frydrychem (trenerem Arka Gdynia SSA junior starszy) po raz trzeci z rzędu wprowadzili Kadrę Pomorza rocznika 2001 do Finałów Mistrzostw Polski.

 

Dwa lata temu wywalczyli brązowy medal w turnieju finałowym o Puchar im. Włodzimierza Smolarka, natomiast rok temu zabrakło troszkę szczęścia aby znaleźć się w strefie medalowej turnieju finałowego im. Kazimierza Górskiego. Co roku trenerzy powołują od 5 do 6 zawodników naszego klubu do kadry aby reprezentowali nasze województwo.

 

W tym roku zostali powołani: Michał Molenda, Damian Wojda, Kacper Szaflarski, Kacper Wiśniewski, Patryk Rudowski (wszyscy SI Arka Gdynia), Mateusz Młyński (Arka Gdynia SSA).

 

Awans do Mistrzostw Polski uzyskała również Kadra Pomorza rocznika 2003, drużyna prowadzona przez trenera Szymona Hartmana turniej finałowy o Puchar im. Włodzimierza Smolarka, 25 czerwca – 1 lipca, Suwałki.

 

Powołanie na mistrzostwa otrzymali zawodnicy SI Arka Gdynia: Wojtek Miłaszewski, Adam Tandecki, Michał Formella, Borys Karbowiak, Kacper Skóra (wszyscy na co dzień trenują u trenera Marka Leszczyńskiego i II trenera Jacka Sachajko).

 

Kadra Pomorza rocznik 2004 drużyna prowadzona przez trenera Tomasza Borkowskiego zdobyła Puchar Prezesa Pomorskiego Związku Piłki Nożnej, zajęła 1. miejsce w rywalizacji Makroregionu Północnego.

 

Podstawę kadry tworzyli zawodnicy SI Arka Gdynia: Oliwier Zych, Wiktor Matwiszyn, Krzysztof Babś, Wojciech Szafranek, Adrian Łyszkiewicz-Dustet, Krzysztof Niedźwiedzki (wszyscy na co dzień prowadzeni przez trenera Tomasza Wrońskiego).

 

Gratulujemy i życzymy sukcesów!

 

tr, źródło: si-arka.gdynia.pl
Poprzedni Następny

 

 

 

 

 

 

SPONSORZY MŁODEJ ARKI

 

 

     

 

 

 

 

 

 

PARTNERZY MEDIALNI

 

 

Arka Gdynia Copyright Arka Gdynia