TA STRONA UŻYWA COOKIE.
Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na korzystanie z cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
statystyki
chignahuapan
Arka-Facebook Arka-Instagram Arka-Twitter Arka-YouTube Arka-TV Bilety Liga typera Stowarzyszenie Inicjatywa Arka
gdyniasport

Aktualności

img

19.07.2012

Trening i odnowa. W sobotę z Olimpią Elbląg.

Dzień po wygranym sparingu z Gwardią Koszalin kadra pierwszego zespołu w całości stawiła się na jedyny dzisiejszy trening na bocznym boisku GOSiR. Wśród zawodników nie było już Jakuba Kaszuby, który podobnie jak po jednym treningu Damian Szuprytowski, nie znalazł uznania w oczach naszego sztabu.

 

W tej chwili czekamy więc na dalszy przebieg procesu i rozmów kontraktowych, w tym także wyników badań 4 zawodników, którzy w istotny sposób uzupełniają kadrę, będącą do dyspozycji naszych szkoleniowców. Są to Julien Tadrowski, Marcus da Silva, Michał Rzuchowski i Marcin Dettlaff. Oni oczywiście w komplecie byli obecni na dzisiejszych zajęciach.

 

 http://arka.gdynia.pl/images/galeria_zdjecie/big/DSC_0281_kopia_eae900ec8ed32672f1bebf3348ab12ad.jpg

 

Po tradycyjnej rozgrzewce  szkoleniowcy podzielili nasz zespół na 2 grupy. Na jednej połowie pod okiem trenera Petra Nemca swoje zadania wykonywali: Krajanowski, Brzuzy, Tomasik, Radzewicz, Rzuchowski, Szwoch, Surdykowski, Nwaogu, Da Silva, Formella oraz bramkarze Szromnik i Szlaga.

 

Tutaj akcent położony był na dokładne rozegranie i dogranie oraz wykończenie akcji po przejęciu piłki w środku boiska i rozegraniu jej do skrzydeł. Podział był jasny; w środku „rządzili” Szwoch z Rzuchowskim, z lewej strony dogrywali Tomasik i Radzewicz, a z prawej Brzuzy  i Krajanowski. Pod bramką w jak najlepszy sposób i przede wszystkim skuteczny, starali się zakończyć strzałem nasi napastnicy, a więc Nwaogu, Surdykowski , Da Silva i Formella.  Brak trafienia skutkował zaliczeniem pompek.

 

 http://arka.gdynia.pl/images/galeria_zdjecie/big/DSC_0292_kopia_4265f015bb370c344243da7341626365.jpg

 

Kolejnym elementem poprawiającym miejmy nadzieję skuteczność naszych napastników było wykończenie akcji strzałem z pierwszej piłki po silnym zagraniu po ziemi z narożnika boiska.

 

Na drugiej połowie trener Paweł Sikora miał do dyspozycji kolejną 12-tkę: P.Robakowski, Jarzębowski, Pruchnik, Haberka, Wojowski, Brodziński, Tadrowski, Mazurkiewicz, Radosavljevic, Czoska, Sobieraj i Dettlaff.

 

 http://arka.gdynia.pl/images/galeria_zdjecie/big/DSC_0257_kopia_37a500c7a4cf200e9410434314d0ed24.jpg

 

Zawodnicy zaliczali po kolei mini gierki taktyczne, przerywane popularnym „dziadkiem” i doskonaleniem długich podań. Najpierw były to ćwiczenia taktyczne na wyznaczonym placu 4 na 4, a potem gra 6 na 6 z jedną bramką, w której bronił Patryk Kamola. Jedna szóstka starała się zbudować akcję ofensywną, a druga podchodziła z pressingiem na piłkę oraz podwajaniem do atakujących graczy.

  

Poza treningiem pozostaje oczywiście Krystian Żołnierewicz, a po zajęciach rehabilitacyjnych jedynie z boku boiska lekko truchtał Patryk Jędrzejowski.

 

Po zajęciach na boisku wszyscy udali się na odnowę do Aquaparku. Jutro trening o godz. 12.00 przygotowujący naszych zawodników do sobotniego sparingu o godz. 12.00 na bocznym boisku z Olimpią Elbląg.

 

tryb
Poprzedni Następny

Mapa Strony