17.11.2017

Arka II kończy rundę jesienną.

W sobotę (18.11) o godz. 11.00 w meczu 17 kolejki Saltex 4 ligi Arka II Gdynia podejmie na Narodowym Stadionie Rugby Drutex-Bytovię II Bytów. Tym spotkaniem nasz drugi zespół zakończy rundę jesienną.

Bytovia II zajmuje obecnie 15 miejsce w tabeli. W dotychczasowych 16 kolejkach zdobyła 14 pkt. (bilans 3-5-8, bramki 14-21). Z kolei żółto-niebiescy plasują się na 11 pozycji z 18 pkt. na koncie (bilans 5-3-8, bramki 23-29).

W ostatniej serii spotkań Arka II wywalczyła 1 pkt. po remisie na wyjeździe ze Startem Miastko 1:1. W tym meczu swoją kolejną bramkę zdobył Norbert Hołtyn, który w tym sezonie już 12 razy trafiał do siatki (4 bramki w lidze i 8 w regionalnym Pucharze Polski). Bytovia II przegrała zaś u siebie z Kaszubią Kościerzyna 0:1.

Podopieczni trenera Roberta Wilczyńskiego chcą zakończyć rundę zwycięstwem, które może sprawić, że Arka II spędzi przerwę zimową w górnej połowie tabeli.

Zapraszamy wszystkich kibiców do przyjścia na ten mecz i wsparcia naszej drużyny w walce o ligowej punkty. Wstęp bezpłatny.

***

Ruszyła sprzedaż biletów na wszystkie mecze rozgrywane w Gdyni do końca 2017 roku!