16.08.2023

4 liga: Porażka z Aniołami

Podopieczni Macieja Cieślika po 3 kolejkach wciąż niestety bez wygranej.  We wtorek ulegli Aniołom Garczegorze 0:1.

4. liga RWS INVESTMENT GROUP – 3. kolejka sezon 2023/24

Arka II Gdynia - Anioły Garczegorze 0:1 (0:0)

Bramka: 74'

Arka II: Krzepisz - Migowski (83’ Kowalski), Abramowicz, Vereschak (80’ Branicki) , Jaroń - Zieliński, Borecki (60’ Gozdecki), Piotrowski, (80' Kozoduj), Pikulik, Sawicki, Wilczyński.

Mimo ogromnej przewagi w pierwszej połowie nie udało się naszym zawodnikom zdobyć bramkii, a najbliżej tego byli Wilczyński (strzał w słupek) i Migowski, którego strzał obronił bramkarz.

Goście zagrażali w tej fazie meczu jedynie przy stałych fragmentach gry i nielicznych kontrach, z czym bardzo dobrze radzili sobie nasi obrońcy.

Druga połowa to jeszcze intensywniejsze ataki naszej drużyny, ale też zmarnowane sytuacje bramkowe przez Wilczyńskiego i Gozdeckiego...

W 74 minucie przy pierwszym groźniejszym uderzeniu Aniołów na bramkę błąd przy chwycie popełnił Krzepisz. Do końca meczu nasi zawodnicy dążyli do wyrównania, jednak nieskuteczność i skuteczne interwencje bramkarza gości, przeszkodziły w osiągnięciu korzystnego wyniku.

Trener Maciej Cieślik po meczu:

Porażka w takim meczu to lekcja pokory dla naszej młodzieży i sygnał na przyszłość, jak wiele jeszcze pracy przed nimi,  by konkurować w rozgrywkach seniorskich.