11.08.2017

Arka II zagra w Garczegorzach.

W 2 kolejce rozgrywek grupy pomorskiej 4 ligi Arka II Gdynia zmierzy się na wyjeździe z Aniołami Garczegorze. Spotkanie zostanie rozegrane w sobotę (12.08) o godz. 16.10.

Nasz najbliższy rywal rozpoczął sezon od meczu wyjazdowego z beniaminkiem Startem Miastko. Anioły przegrywały w tym meczu do przerwy 1:3 oraz w 71 min. 2:4, jednak zdołały w ostatniej minucie doprowadzić do remisu 4:4.

Z kolei Arka II na inaugurację zmierzyła się ze spadkowiczem z 3 ligi - Pogonią Lębork. Występujący praktycznie w całości w juniorskim zestawieniu żółto-niebiescy nie dali rady doświadczonemu rywalowi i przegrali 0:3.

Teraz podopieczni trenera Roberta Wilczyńskiego będą walczyć w Garczegorzach o pierwsze ligowe punkty w tym sezonie. Pierwszy zespół w czwartek rozegrał mecz Pucharu Polski ze Śląskiem, a niedzielę gra mecz ligowy w Zabrzu z Górnikiem, dlatego Arka II w sobotę ponownie wystąpi w młodzieżowym zestawieniu opartym na zawodnikach z roczników 1999-2000.

W poprzednim sezonie dwukrotnie wygrała z Aniołami - na wyjeździe 2:1 i u siebie 3:0. Liczymy, że nasz młody zespół także w sobotę okaże się lepszy od tego rywala i po ostatnim gwizdku będzie mógł się cieszyć z korzystnego wyniku.