TA STRONA UŻYWA COOKIE.
Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na korzystanie z cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

chignahuapan


Arka-Facebook Arka-Instagram Arka-Twitter Arka-YouTube Arka-TV Bilety Liga typera Stowarzyszenie Inicjatywa Arka
LV Bet
Gdynia Sport
gdyniasport
gdyniasport
bo2020

Aktualności

img

25.02.2017

Złapać oddech. Czas na Puchar Polski!

Dzień po efektownej wygranej nie było czasu na świętowanie. "Winni" są jednak sami piłkarze, którzy wywalczyli w 2016 roku awans do półfinału Pucharu Polski.

 

W związku z tym, już we wtorek trzeba wyjść na boisko w Suwałkach, aby zdobyć dobrą zaliczkę przez meczem rewanżowym. Stawką finał na Stadionie Narodowym.

 

W kontekście realizacji tego celu, nasi zawodnicy nie mogli zrobić nic lepszego, jak wygrać z Koroną i to w tak efektownym stylu. Teraz bez żadnych obciążeń z powodu ewentualnego niepowodzenia, mogą skupić się na  meczu pucharowym.

 

Zadanie jest jedno. Złapać lekki oddech, zregenerować siły i ruszyć z optymizmem w poniedziałek do Suwałk. Nasz sztab zapewne w ciągu najbliższych dni będzie wszystkim przyglądał się intensywnie i analizował dyspozycję poszczególnych zawodników. 

http://arka.gdynia.pl/images/galeria_zdjecie/big/SSPL9287_e27f5d035743502ae7ca410f287b4d21.jpg

Dzisiaj grupa tych, którzy zagrali w pełnym wymiarze zameldowała się na siłowni, gdzie zaliczyła ćwiczenia na górne partie mięśniowe, a następnie na bocznym boisku odbył się bieg regeneracyjny.

 

Pozostali zaliczyli solidną dawkę zajęć na boisku. Trening wyrównawczy obejmował poszczególne elementy takie jak podania, dośrodkowania i uderzenia na bramkę. Całość zakończyła gra. 

 

tr

 

 

 
Poprzedni Następny

Mapa Strony