TA STRONA UŻYWA COOKIE.
Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na korzystanie z cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
statystyki
chignahuapan

Aktualności

img

21.07.2016

Plan sparingów młodzieży. Drugi zespół zagra z izraelskim ligowcem.

Pierwszy zespół rozpoczął ligę w poniedziałek, natomiast nasza druga drużyna oraz juniorzy przygotowują się do nowych rozgrywek, które wystartują w sierpniu.

 

W zeszłym tygodniu młodzi zawodnicy przeszli m.in. testy szybkościowe i tzw. beep test, teraz realizują określony przez trenerów plan zajęć, a już w najbliższy weekend rozegrają pierwsze mecze kontrolne.

 

Nasz drugi zespoł zmierzy się w Gniewinie ( godzina 11.00) z Hapoelem Ra'anana AFC - 6. zespołem izraelskiej ekstraklasy w sezonie 2015/16.

 

W składzie rywali znajduje się m.in. były zawodnik Zawiszy Bydgoszcz Gal Arel, który dołączył do drużyny w przerwie letniej.

 

Z kolei juniorzy starsi i młodsi zagrają ze swoimi rówieśnikami reprezentującymi Warmię Olsztyn.

 

Harmonogram sparingów drugiego zespołu oraz drużyn juniorskich w letnim okresie przygotowawczym ze względu na krótką przerwę w rozgrywkach, zakłada  mniejszą ilość  niż zwykle.

 

Drugi zespół

23.07: Arka II - Hapoel Ra'anana AFC (Izrael)

30.07: Arka II - Gedania Gdańsk (IV liga)

 

Juniorzy starsi (JA)

23.07: Arka - Warmia Olsztyn (juniorzy starsi) 13.00 stadion rugby

30.07: Arka - Czarni Pruszcz Gdański (V liga)

 

Juniorzy młodsi (JB)

23.07: Arka - Warmia Olsztyn (juniorzy młodsi), 13.00 boisko sztuczne, tzw. "klatka"

30.07: Arka - Jaguar Kokoszki (IV liga)

06.08: Arka - Czarni Pruszcz Gdańsk (V liga)

11.08: Arka - SMS Łódź (juniorzy młodsi)

 

Sezon w 4 lidze oraz Centralnej Lidze Juniorów rozpocznie się w weekend 6-7 sierpnia, natomiast juniorzy młodsi pierwszy mecz o punkty rozegrają dopiero pod koniec przyszłego miesiąca - 27 sierpnia.

 

Aktualne kadry drugiego zespołu oraz drużyn juniorskich:

 

Arka II

 

Bramkarze: Sz.Więckowicz (99), P.Pruszyński(98)

Obrońcy: D.Gębiś (98),  M.Kaszorek (98), K.Krakowiak (99), N.Pasieka (98),  J.Wawszczyk (98)

Pomocnicy: M.Gabor (98), N.Hołtyn (98), J.Kłosowski (98), A.Łyszyk (98), M.Olszewski (98), B.Olszewski (98), O.Sikorski (99)

Napastnicy: Sz.Nowicki (99), M.Węsierski (98), K.Wośk (98)

 

Arka (Juniorzy starsi)

 

Bramkarze: M.Krzepisz (98)

Obrońcy: K.Bednarski (99), M.Czaja (98), P.Grabowski (99), M.Kozakowski (99), M.Manteufel (99), A.Polański (99), P.Skierka (99), B.Wieczorek (99)

Pomocnicy: O.Bugajewski (99), D.Gniadecki (99), W.Kafka (00), M.Klecha (99), M.Nowakowski (99), B.Nowicki (99), O.Ryk (99), K.Zengierski (98), K.Ziarkowski (98)

Napastnicy: D.Sarnowski (99)

 

Arka (Juniorzy Młodsi)

 

Bramkarze: J.Knut (00), J.Schwarz (00), K.Syldatk (00)

Obrońcy: M.Bachleda (00), D.Blok (00), K.Grądziel (00), M.Kasprowicz (00), L.Paweł (00), K.Szopa (00)

Pomocnicy: J.Cierocki (00), D.Markiewicz (00), P.Matejek (00), D.Matys (00), M.Młyński (00), J.Poręba (00), D.Szałecki (00), A.Szwoch (00), J.Wojtkowiak (00)

 

Napastnicy: M.Bachleda (00), S.Komsta (00), M.Ziemman (00)

 

 

kk, tr







Poprzedni Następny

Mapa Strony