TA STRONA UŻYWA COOKIE.
Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na korzystanie z cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Arka-Facebook Arka-Instagram Arka-Twitter Arka-YouTube Arka-TV Bilety Liga typera Stowarzyszenie Inicjatywa Arka
LV Bet
Gdynia Sport Wirtualna wycieczka

Aktualności

img

06.07.2016

Terminarz 4 ligi.

Poznaliśmy układ spotkań w IV lidze sportbazar.pl 2016/2017, grupa: pomorska. W sezonie 2016/17  zagra tu nasz drugi zespół. Drużynę poprowadzi trener Robert Wilczyński. 

 

 

 

Kolejka 1 - 6-7 sierpnia

 

Sokół Wyczechy

-

Centrum Pelplin

Orkan Rumia

-

Bytovia II Bytów

Grom Nowy Staw

-

Gedania Gdańsk

KP Starogard Gdański

-

Kaszubia Kościerzyna

Stolem Gniewino

-

Arka II Gdynia

Gryf Słupsk

-

GTS Kolbudy

Cartusia Kartuzy

-

Powiśle Dzierzgoń

Jaguar Kokoszki (Gdańsk)

-

Anioły Garczegorze

Wierzyca Pelplin

-

Rodło Kwidzyn

 

Kolejka 2 - 13-14 sierpnia

 

Centrum Pelplin

-

Rodło Kwidzyn

Anioły Garczegorze

-

Wierzyca Pelplin

Powiśle Dzierzgoń

-

Jaguar Kokoszki (Gdańsk)

GTS Kolbudy

-

Cartusia Kartuzy

Arka II Gdynia

-

Gryf Słupsk

Kaszubia Kościerzyna

-

Stolem Gniewino

Gedania Gdańsk

-

KP Starogard Gdański

Bytovia II Bytów

-

Grom Nowy Staw

Sokół Wyczechy

-

Orkan Rumia

 

Kolejka 3 - 20-21 sierpnia

 

Orkan Rumia

-

Centrum Pelplin

Grom Nowy Staw

-

Sokół Wyczechy

KP Starogard Gdański

-

Bytovia II Bytów

Stolem Gniewino

-

Gedania Gdańsk

Gryf Słupsk

-

Kaszubia Kościerzyna

Cartusia Kartuzy

-

Arka II Gdynia

Jaguar Kokoszki (Gdańsk)

-

GTS Kolbudy

Wierzyca Pelplin

-

Powiśle Dzierzgoń

Rodło Kwidzyn

-

Anioły Garczegorze

 

Kolejka 4 - 27-28 sierpnia

 

Centrum Pelplin

-

Anioły Garczegorze

Powiśle Dzierzgoń

-

Rodło Kwidzyn

GTS Kolbudy

-

Wierzyca Pelplin

Arka II Gdynia

-

Jaguar Kokoszki (Gdańsk)

Kaszubia Kościerzyna

-

Cartusia Kartuzy

Gedania Gdańsk

-

Gryf Słupsk

Bytovia II Bytów

-

Stolem Gniewino

Sokół Wyczechy

-

KP Starogard Gdański

Orkan Rumia

-

Grom Nowy Staw

 

Kolejka 5 - 3-4 września

 

Grom Nowy Staw

-

Centrum Pelplin

KP Starogard Gdański

-

Orkan Rumia

Stolem Gniewino

-

Sokół Wyczechy

Gryf Słupsk

-

Bytovia II Bytów

Cartusia Kartuzy

-

Gedania Gdańsk

Jaguar Kokoszki (Gdańsk)

-

Kaszubia Kościerzyna

Wierzyca Pelplin

-

Arka II Gdynia

Rodło Kwidzyn

-

GTS Kolbudy

Anioły Garczegorze

-

Powiśle Dzierzgoń

 

Kolejka 6 - 10-11 września

 

Centrum Pelplin

-

Powiśle Dzierzgoń

GTS Kolbudy

-

Anioły Garczegorze

Arka II Gdynia

-

Rodło Kwidzyn

Kaszubia Kościerzyna

-

Wierzyca Pelplin

Gedania Gdańsk

-

Jaguar Kokoszki (Gdańsk)

Bytovia II Bytów

-

Cartusia Kartuzy

Sokół Wyczechy

-

Gryf Słupsk

Orkan Rumia

-

Stolem Gniewino

Grom Nowy Staw

-

KP Starogard Gdański

 

Kolejka 7 - 17-18 września

 

KP Starogard Gdański

-

Centrum Pelplin

Stolem Gniewino

-

Grom Nowy Staw

Gryf Słupsk

-

Orkan Rumia

Cartusia Kartuzy

-

Sokół Wyczechy

Jaguar Kokoszki (Gdańsk)

-

Bytovia II Bytów

Wierzyca Pelplin

-

Gedania Gdańsk

Rodło Kwidzyn

-

Kaszubia Kościerzyna

Anioły Garczegorze

-

Arka II Gdynia

Powiśle Dzierzgoń

-

GTS Kolbudy

 

Kolejka 8 - 24-25 września

 

Centrum Pelplin

-

GTS Kolbudy

Arka II Gdynia

-

Powiśle Dzierzgoń

Kaszubia Kościerzyna

-

Anioły Garczegorze

Gedania Gdańsk

-

Rodło Kwidzyn

Bytovia II Bytów

-

Wierzyca Pelplin

Sokół Wyczechy

-

Jaguar Kokoszki (Gdańsk)

Orkan Rumia

-

Cartusia Kartuzy

Grom Nowy Staw

-

Gryf Słupsk

KP Starogard Gdański

-

Stolem Gniewino

 

Kolejka 9 - 1-2 października

 

Stolem Gniewino

-

Centrum Pelplin

Gryf Słupsk

-

KP Starogard Gdański

Cartusia Kartuzy

-

Grom Nowy Staw

Jaguar Kokoszki (Gdańsk)

-

Orkan Rumia

Wierzyca Pelplin

-

Sokół Wyczechy

Rodło Kwidzyn

-

Bytovia II Bytów

Anioły Garczegorze

-

Gedania Gdańsk

Powiśle Dzierzgoń

-

Kaszubia Kościerzyna

GTS Kolbudy

-

Arka II Gdynia

 

Kolejka 10 - 8-9 października

 

Centrum Pelplin

-

Arka II Gdynia

Kaszubia Kościerzyna

-

GTS Kolbudy

Gedania Gdańsk

-

Powiśle Dzierzgoń

Bytovia II Bytów

-

Anioły Garczegorze

Sokół Wyczechy

-

Rodło Kwidzyn

Orkan Rumia

-

Wierzyca Pelplin

Grom Nowy Staw

-

Jaguar Kokoszki (Gdańsk)

KP Starogard Gdański

-

Cartusia Kartuzy

Stolem Gniewino

-

Gryf Słupsk

 

Kolejka 11 - 15-16 października

 

Gryf Słupsk

-

Centrum Pelplin

Cartusia Kartuzy

-

Stolem Gniewino

Jaguar Kokoszki (Gdańsk)

-

KP Starogard Gdański

Wierzyca Pelplin

-

Grom Nowy Staw

Rodło Kwidzyn

-

Orkan Rumia

Anioły Garczegorze

-

Sokół Wyczechy

Powiśle Dzierzgoń

-

Bytovia II Bytów

GTS Kolbudy

-

Gedania Gdańsk

Arka II Gdynia

-

Kaszubia Kościerzyna

 

Kolejka 12 - 22-23 października

 

Centrum Pelplin

-

Kaszubia Kościerzyna

Gedania Gdańsk

-

Arka II Gdynia

Bytovia II Bytów

-

GTS Kolbudy

Sokół Wyczechy

-

Powiśle Dzierzgoń

Orkan Rumia

-

Anioły Garczegorze

Grom Nowy Staw

-

Rodło Kwidzyn

KP Starogard Gdański

-

Wierzyca Pelplin

Stolem Gniewino

-

Jaguar Kokoszki (Gdańsk)

Gryf Słupsk

-

Cartusia Kartuzy

 

Kolejka 13 - 29-30 października

 

Cartusia Kartuzy

-

Centrum Pelplin

Jaguar Kokoszki (Gdańsk)

-

Gryf Słupsk

Wierzyca Pelplin

-

Stolem Gniewino

Rodło Kwidzyn

-

KP Starogard Gdański

Anioły Garczegorze

-

Grom Nowy Staw

Powiśle Dzierzgoń

-

Orkan Rumia

GTS Kolbudy

-

Sokół Wyczechy

Arka II Gdynia

-

Bytovia II Bytów

Kaszubia Kościerzyna

-

Gedania Gdańsk

 

Kolejka 14 - 5-6 listopada

 

Centrum Pelplin

-

Gedania Gdańsk

Bytovia II Bytów

-

Kaszubia Kościerzyna

Sokół Wyczechy

-

Arka II Gdynia

Orkan Rumia

-

GTS Kolbudy

Grom Nowy Staw

-

Powiśle Dzierzgoń

KP Starogard Gdański

-

Anioły Garczegorze

Stolem Gniewino

-

Rodło Kwidzyn

Gryf Słupsk

-

Wierzyca Pelplin

Cartusia Kartuzy

-

Jaguar Kokoszki (Gdańsk)

 

Kolejka 15 - 12-13 listopada

 

Jaguar Kokoszki (Gdańsk)

-

Centrum Pelplin

Wierzyca Pelplin

-

Cartusia Kartuzy

Rodło Kwidzyn

-

Gryf Słupsk

Anioły Garczegorze

-

Stolem Gniewino

Powiśle Dzierzgoń

-

KP Starogard Gdański

GTS Kolbudy

-

Grom Nowy Staw

Arka II Gdynia

-

Orkan Rumia

Kaszubia Kościerzyna

-

Sokół Wyczechy

Gedania Gdańsk

-

Bytovia II Bytów

 

Kolejka 16 - 19-20 listopada

 

Centrum Pelplin

-

Bytovia II Bytów

Sokół Wyczechy

-

Gedania Gdańsk

Orkan Rumia

-

Kaszubia Kościerzyna

Grom Nowy Staw

-

Arka II Gdynia

KP Starogard Gdański

-

GTS Kolbudy

Stolem Gniewino

-

Powiśle Dzierzgoń

Gryf Słupsk

-

Anioły Garczegorze

Cartusia Kartuzy

-

Rodło Kwidzyn

Jaguar Kokoszki (Gdańsk)

-

Wierzyca Pelplin

 

Kolejka 17 - 26-27 listopada

 

Wierzyca Pelplin

-

Centrum Pelplin

Rodło Kwidzyn

-

Jaguar Kokoszki (Gdańsk)

Anioły Garczegorze

-

Cartusia Kartuzy

Powiśle Dzierzgoń

-

Gryf Słupsk

GTS Kolbudy

-

Stolem Gniewino

Arka II Gdynia

-

KP Starogard Gdański

Kaszubia Kościerzyna

-

Grom Nowy Staw

Gedania Gdańsk

-

Orkan Rumia

Bytovia II Bytów

-

Sokół Wyczechy

 

 

Pełny terminarz: 90minut.pl

 

 








Poprzedni Następny

Mapa Strony