TA STRONA UŻYWA COOKIE.
Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na korzystanie z cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

statystyki
chignahuapan

Aktualności

img

05.11.2012

Regeneracja, odpoczynek i potem czas na Dolcan.

Po niedzielnym wygranym meczu w Olsztynie zarówno trenerzy jak i zawodnicy mogli odetchnąć. Wygrana poprawiła kiepskie ostatnio nastroje i na pewno wlała optymizm na końcówkę ligi.

 

Najbardziej zadowoleni mogą być oczywiście strzelcy bramek: Marcus Da Silva i Mateusz Szwoch oraz bramkarz Maciej Szlaga, który wrócił do "klatki" i zagrał na zero z tyłu.

 

 http://arka.gdynia.pl/images/galeria_zdjecie/big/DSC_0308_kopia_364964350ace96b22c5868ee1043ae28.jpg

 

Dziś tradycyjnie dzień po spotkaniu ligowym (w niedzielę grały także rezerwy) część zawodników, która zagrała w dłuższym wymiarze czasowym zaliczyła trening regeneracyjny, a pozostali pod okiem trenera Pawła Sikory przeprowadzili trening wyrównawczy.

 

Zaczęło się od wspólnego rozbiegania, po czym pierwsza grupa przeszła do 15 minutowego rozciągania, a następnie ze względu na zbyt nasiąknięte boisko przeszła na halę LA gdzie trener Wojciech Ignatiuk zaordynował im zajęcia automasażu z wałkami i rolkami na matach.

 

 http://arka.gdynia.pl/images/galeria_zdjecie/big/IMG_7133_kopia_f7278f35f7ae9390ea2c31fbb196417a.jpg

 

Pozostali zaliczyli trening polegający na doskonaleniu strzałów z różnych pozycji,  a potem wszyscy wspólnie udali się na odnowę do Aquaparku.

 

W Olsztynie czterech naszych zawodników ukarano żółtymi kartkami. Na razie ich konsekwencje poczuje Michał Rzuchowski, dla którego była to czwarta w sezonie i nie zagra w meczu z Dolcanem.  Zagrożeni są jeszcze mający po trzy kartoniki Krzysztof Sobieraj, Marcin Dettlaff, Piotr Tomasik  i Radosław Pruchnik.          

 

Wtorek będzie dniem wolnym, natomiast przygotowania do meczu z Dolcanem rozpoczną zajęcia w środę o godz. 11.00.

 

tr
Poprzedni Następny

 

 

 

 

 

 

SPONSORZY MŁODEJ ARKI

 

 

     

 

 

 

 

 

 

PARTNERZY MEDIALNI

 

 

Arka Gdynia Copyright Arka Gdynia