TA STRONA UŻYWA COOKIE.
Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na korzystanie z cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

statystyki
chignahuapan

Aktualności

img

13.10.2012

Pomeczowa konferencja: Musimy się zadowolić jednym punktem

Petr Nemec (Arka Gdynia):

 

- Spotkały się zespoły, które w ostatnich dwóch meczach nie straciły bramki. Było widać, że z obu stron dużo pracowano nad defensywą, dlatego podejrzewałem, że będą decydować stałe fragmenty i tak rzeczywiście było. Okocimski jako gospodarz to już nie jest ten sam zespół, który był na początku sezonu. Widać, że defensywa gra lepiej i dlatego przeciwnicy mają problemy. My dziś mieliśmy swoje szanse w drugiej połowie, ale skończyło się tak, jak się skończyło. Nie zagraliśmy dziś do końca tak, jak ja to sobie wyobrażam, dlatego musimy się dziś zadowolić tym jednym punktem.

                            

Krzysztof Łętocha (Okocimski Brzesko):

 

- Arka to bardzo trudny rywal, a my z każdym musimy się wznieść na wyżyny. Trochę dziś „poszarżowałem” w linii ataku, bo postawiłem na tych, którzy ostatnio mało grali, a jeden był po ciężkiej kontuzji. Zagrali bardzo pozytywnie w pierwszej połowie i tyle, ile mogli w drugiej pociągnęli nasz „przód”. Kuriozalna bramka stracona do przerwy bardzo nas podłamała. Dobrze, że szybko odrobiliśmy te straty. Wydawało mi się, że zmiennicy jeszcze pociągną tą grę, ale muszę przyznać, że niektóre zmiany wręcz osłabiły nas i trzeba będzie się zastanowić przed następnymi meczami nad niektórymi postaciami, które mają nam pomóc, a potem wygląda to tak, jak dziś w drugiej połowie. Nie można tylko bronić, trzeba też atakować i mieliśmy swoje sytuacje, mogliśmy się pokusić, tak jak i Arka, o zwycięstwo. Jeden punkt dla nas jest satysfakcjonujący, ale zawsze pozostaje niedosyt, bo tych punktów mamy mało. Potrzebne nam jest zwycięstwo, na które wciąż czekamy i myślę, że wkrótce się doczekamy.

 

Notował: Arkadiusz Skubek
Poprzedni Następny

 

 

 

 

 

 

SPONSORZY MŁODEJ ARKI

 

 

     

 

 

 

 

 

 

PARTNERZY MEDIALNI

 

 

Arka Gdynia Copyright Arka Gdynia