TA STRONA UŻYWA COOKIE.
Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na korzystanie z cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
statystyki
chignahuapan

Aktualności

19.09.2012

Pomeczowa konferencja: Za wrażenia nikt punktów nie daje

Paweł Sikora (Arka Gdynia):

 

- Ten mecz na pewno nie był porywającym widowiskiem. W pierwszej połowie powinniśmy strzelić drugą bramkę, a wtedy mielibyśmy więcej spokoju. Było ku temu kilka okazji, bodajże sam Tomasik miał dwie świetne okazje. W drugiej połowie też mieliśmy kilka sytuacji. Pierwsza liga jest tak specyficzna. Tu nikt za wrażenia punktów nie daje. Kilka meczów wcześniej zagraliśmy bardzo ładnie, ale je niestety przegraliśmy. Ładna gra widocznie nie przynosi rezultatów, bo tak jak zawsze to powtarzam, ta liga jest bardzo specyficzna. Liczy się przede wszystkim konsekwencja i dobra gra w obronie.

 

Piotr Pierścionek (Polonia Bytom):

 

- Gratuluje trenerowi drużyny przeciwnej. Swojemu zespołowi  chciałem podziękować za zaangażowanie i grę do samego końca. Całkiem przyzwoicie weszliśmy w mecz, mieliśmy do pewnego momentu inicjatywę i w najmniej spodziewanym momencie dostaliśmy bramkę. Ta bramka trochę podłamała zespół i nie potrafiliśmy złapać takiego rytmu gry, jakbyśmy chcieli. W drugiej połowie bardzo dobrze zorganizowany zespół gości nie pozwolił nam na wiele. Nie potrafiliśmy przenieść ciężaru gry pod bramkę przeciwnika, stwarzać sobie okazji i dlatego ten mecz przegraliśmy.

 

Notował: Arkadiusz Skubek
Poprzedni Następny

 

 

 

 

 

 

SPONSORZY MŁODEJ ARKI

 

 

     

 

 

 

 

 

 

PARTNERZY MEDIALNI

 

 

Arka Gdynia Copyright Arka Gdynia