TA STRONA UŻYWA COOKIE.
Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na korzystanie z cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

statystyki
chignahuapan

Aktualności

img

13.07.2012

Wygrana ...kawa Radzewicza. Jutro kolejny sparing ze Stomilem.

Po dwumeczu sparingowym z rosyjskim Amkarem Perm i wczorajszym skróconym z powodu opadów z Bytovią dziś prze południem nasi zawodnicy stawili się na treningu. Tym razem zajęcia w odróżnieniu od wczorajszej pogody odbywały się w znakomitych warunkach przy lekkim wietrze i święcącym słońcu.

 

Na treningu było 15 zawodników z pola oraz 3 bramkarzy. Pojawili się już po krótkim odpoczynku nasi dwaj złoci medaliści MP JS , a więc Michał Szromnik i Mateusz Szwoch. Byli także czterej testowani gracze: Marcus da Silva, Marcin Dettlaff, Michał Rzuchowski oraz Julien Tadrowski, który po egzaminach maturalnych powrócił do Gdyni.

 

Z powodu bólu w pachwinie nie trenował Krzysztof Sobieraj, jednak USG nie wykazało nic poważnego. Na zabiegach rehabilitacyjnych przebywa Patryk Jędrzejowski, a dziś rozpoczyna swój 4 –tygodniowy cykl Krystian Żołnierewicz.

 

Obok przebywających na testach w Widzewie Jakuba Kowalskiego i Peresa Benevente na dzisiejszym treningu zabrakło także Tomasza Jarzębowskiego i Sławomira Mazurkiewicza.

 

Zajęcia trwające półtorej godziny skoncentrowane były na elementach kształtujących technikę indywidualną . Nie zabrakło także wykończenia dośrodkowań strzałami. Na końcu trener Paweł Sikora stanął w szranki z Marcinem Radzewiczem. Stawką była ...kawa. Marcin trafił zza 16 m w poprzeczkę, a trener Sikora chybił, więc Marcin jest „do przodu”.

 

Jutro nasi zawodnicy do południa zaliczą zajęcia na siłowni, a o 16.00 rozegrają na bocznym boisku kolejny mecz sparingowy ze Stomilem Olsztyn. Miejmy nadzieję, że tym razem aura nie pokrzyżuje planów szkoleniowych naszego sztabu.

 

tryb
Poprzedni Następny

 

 

 

 

 

 

SPONSORZY MŁODEJ ARKI

 

 

     

 

 

 

 

 

 

PARTNERZY MEDIALNI

 

 

Arka Gdynia Copyright Arka Gdynia