TA STRONA UŻYWA COOKIE.
Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na korzystanie z cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
statystyki
chignahuapan

Aktualności

img

30.06.2012

Ulewa storpedowała plany. Siebert odchodzi.

Nie doszedł do skutku drugi sobotni trening żółto-niebieskich. Po przedpołudniowej wizycie na siłowni, o godz. 15.00 miały rozpocząć się zajęcia na boisku, ale potężna ulewa, która przeszła nad Gdynią, całkowicie zalała murawę bocznego boiska GOSiR i uniemożliwiła przeprowadzenie treningu.

 

To miał być pożegnalny trening dla kilku piłkarzy. 30 czerwca to dzień, w którym wygasają umowy sporej grupie zawodników, a tylko trójka z nich wciąż ma szanse na dalszą grę w Gdyni, bo tylko z nimi prowadzone są rozmowy o przedłużeniu kontraktów. Więcej szczegółów na temat jutro. W tej sytuacji, zamiast wspólnego treningu, doszło jedynie do spotkania w szatni i pożegnalnego uściśnięcia dłoni.

 

http://arka.gdynia.pl/images/galeria_zdjecie/big/IMG_0001_kopia_5cdc187d50650898ce9619c81d69bfa7.jpg

Mateusz Siebert

 

Dzisiaj z Arką rozstał się także Mateusz Siebert. Jego kontrakt jeszcze nie wygasał, ale rozwiązano go za porozumieniem stron. W minionym sezonie Siebert zagrał w barwach żółto-niebieskich w 6 meczach ligowych. Mateusz pojawił się w Arce po raz pierwszy latem 2009 roku, ale po udanym sezonie powrócił do FC Metz, z którego był do Gdyni wypożyczony. Po raz drugi z Arką związał się w lutym 2011 roku, ale niestety częste kontuzje nie pozwoliły mu na regularną grę. Mateuszowi pozostaje nam podziękować za czas spędzony w Arce i życzyć dużo zdrowia, a wraz z nim wiele sukcesów w dalszej karierze.

 

Arkadiusz Skubek
Poprzedni Następny

 

 

 

 

 

 

SPONSORZY MŁODEJ ARKI

 

 

     

 

 

 

 

 

 

PARTNERZY MEDIALNI

 

 

Arka Gdynia Copyright Arka Gdynia