TA STRONA UŻYWA COOKIE.
Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na korzystanie z cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
statystyki
chignahuapan

Aktualności

09.05.2012

Trenerzy po meczu Zawisza - Arka.

Jak wytłumaczyć szósty kolejny mecz Arki bez wygranej? Na pomeczowej konferencji prasowej asystent trenera Petra Nemca porównał sytuację Arki do próby wydostania się z bagna... Zawisza wbijając trzy gole naszej drużynie wyraźnie tego zadania naszym nie ułatwiła. Do końca sezonu na szczęście pozostały "tylko" 4 kolejki.

 

Paweł Sikora (II trener Arki):

 

Nie mogę powiedzieć, że naszym chłopakom się nie chce. Jak przychodzą porażki, to potem jest ich cała seria. Tak samo jest, kiedy wpadnie się do bagna, z którego nie można się wydostać i potrzeba na to więcej sił. Zawisza w każdym elemencie piłkarskiego rzemiosła nie pozwolił nam właściwie nic zrobić. Gospodarze wygrali większość pojedynków w powietrzu. Nam zaszkodziła gra w Pucharze Polski i za szybko uwierzyliśmy w siebie. I ligę cechuje walka, a tego u nas zabrakło.

 

Jurij Szatałow (trener Zawiszy):

 

Myślenie piłkarzy bardzo trudno zmienić, zawodnicy bardziej grają podświadomie. Najprościej jest myśleć tylko o najbliższym spotkaniu. Zresztą nie ma innego wyjścia. Tak staramy się podchodzić do każdego kolejnego spotkania. Jeszcze nie gramy tego, czego oczekuję. Były tylko fragmenty, choć z tymi chłopakami naprawdę świetnie się pracuje. Musimy popracować nad niektórymi elementami, których brakuje.

 

źródło: sportowefakty.pl
Poprzedni Następny

 

 

 

 

 

 

SPONSORZY MŁODEJ ARKI

 

 

     

 

 

 

 

 

 

PARTNERZY MEDIALNI

 

 

Arka Gdynia Copyright Arka Gdynia