TA STRONA UŻYWA COOKIE.
Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na korzystanie z cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

statystyki
chignahuapan

Aktualności

img

07.05.2012

Z maturą w tle.

Ze względu na środowy prestiżowy pojedynek z Zawiszą w Bydgoszczy nasi zawodnicy tym razem nie mieli wolnego poniedziałku.

 

Popołudniowe zajęcia rozpoczęła analiza ostatniego meczu w sali konferencyjnej i chyba w kontekście tego spotkania oraz wyników poprzednich spotkań nie należała ona do najprzyjemniejszych. Pisaliśmy jednak w podsumowaniu kolejki, że nie pozostało nic innego naszym zawodnikom, jak właśnie w meczu z Zawiszą przełamać się podobnie jak jesienią. 

 

Potem trenerzy zarządzili nieco lżejsze zajęcia, gdyż nasi zawodnicy zaliczyli tylko rozbieganie oraz grę w siatkonogę. Całość trwała ok. 60 minut. 

 

Z zawodników, którzy ucierpieli w ostatnim meczu, pozbierał się najlepszy zdaniem kibiców zawodnik meczu Piotr Kuklis. Mimo że schodził z obandażowanym kolanem, to dziś mógł brać udział w zajęciach. Gorzej wygląda sytuacja z Januszem Surdykowskim, który ma skręcony staw skokowy i w tym tygodniu raczej nie wróci do treningów. Na dzisiejszych zajęciach z bramkarzami pojawił się Hieronim Zoch. Jego obecność związana jest z trwająca właśnie maturą. Mają ją bowiem aktualnie Mateusz Szwoch, Krystian Żołnierewicz i Michał Szromnik. Niektóre egzaminy za nimi, ale np. w przypadku Michała egzamin ustny z jęz. polskiego przypada w środę w dniu meczu z Zawiszą. Hirek będzie więc w gotowości, gdyby Michał zbytnio się "rozgadał" i nie zdążył na spotkanie w Bydgoszczy. Za wszystkich naszych maturzystów trzymamy kciuki! Są także dobrym przykładem dla naszych juniorów uczących się  m.in. w Liceum Autorskim STO. Warto dążyć do podnoszenia umiejętności piłkarskich, ale także i zdobywania wiedzy! Życzymy powodzenia!

 

Jutro nasz zespół ma trening o godz. 16.00. Pojutrze, po zajęciach o 12.30, wyjedzie do Bydgoszczy. 

 

tr
Poprzedni Następny

 

 

 

 

 

 

SPONSORZY MŁODEJ ARKI

 

 

     

 

 

 

 

 

 

PARTNERZY MEDIALNI

 

 

Arka Gdynia Copyright Arka Gdynia