TA STRONA UŻYWA COOKIE.
Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na korzystanie z cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

statystyki
chignahuapan

Aktualności

24.03.2012

Pomeczowa konferencja: Arka miała mecz pod kontrolą

Petr Nemec (trener Arki Gdynia):

 

- Całe 90 minut tego meczu mieliśmy pod kontrolą. Na drugą połowę wyszliśmy jednak trochę za spokojnie, zadowoleni z prowadzenia, jakbyśmy myśleli, że już nic się nie może nam stać. Jednak stało się, ale z drugiej strony ten karny sprowokował nas z powrotem do gry, jaką mieliśmy grać. Końcówka, którą rozstrzygnęliśmy ten mecz trzema bramkami, była już taka, jak ja to sobie wyobrażam. Cieszę się, że po takim meczu, jak we Wrocławiu, dzisiaj mój zespół dobrze wytrzymał, chociaż musiałem przeprowadzić dwie wymuszone zmiany – Radzewicza w przerwie i Krajanowskiego pod koniec spotkania. Boisko tutaj było zresztą też było bardzo ciężkie, podobnie jak we Wrocławiu. Pocieszające jest to, że ten mecz rozstrzygnęli młodzieżowcy – zdobyli aż trzy bramki – Flis dwie i jedną dorzucił Jędrzejowski, a w końcówce było takich piłkarzy trzech na boisku w moim zespole.

 

Szymon Szałachowski (II trener Olimpii):

 

- To były długo wyczekiwane derby przez nas wszystkich, ale niestety przegrane. Było dużo nerwowości, ale derby rządzą się swoimi prawami. Podnieśliśmy się w drugiej połowie, nieźle w nią weszliśmy, ale pierwszy strzał Arki w drugiej połowie dał im bramkę na 2:1. Podcięło nam to skrzydła i niewiele mogliśmy już zrobić. Przegraliśmy bitwę, nie przegraliśmy jeszcze wojny i zrobimy wszystko, aby w najbliższym meczu wyjazdowym podnieść się i grać dalej.
Poprzedni Następny

 

 

 

 

 

 

SPONSORZY MŁODEJ ARKI

 

 

     

 

 

 

 

 

 

PARTNERZY MEDIALNI

 

 

Arka Gdynia Copyright Arka Gdynia