TA STRONA UŻYWA COOKIE.
Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na korzystanie z cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
statystyki
chignahuapan

Aktualności

img

03.02.2012

Zajęcia w hali i "rozpoznanie" na boisku. Sparing z Chojniczanką o 11.00.

Pogoda wyznacza scenariusz zajęć w tym tygodniu i testuje operatywność kierownika drużyny Pawła Bednarczyka, który szybko musi reagować na zmiany planów dotyczących miejsca treningów.

 

Dziś ze względu na trwające ferie nasi zawodnicy już o godzinie 10.00 "dzielili" halę LA z dziećmi  mającymi zaplanowane tam wcześniej zajęcia. Piłkarze nie czuli się jednak jak podczas ferii szkolnych ale realizowali poszczególne ćwiczenia wyznaczone przez sztab szkoleniowy. 

 

 http://arka.gdynia.pl/images/galeria_zdjecie/big/DSC_0113_kopia_070a9446c5eaadb43479be1aa731f4d2.jpg

 

Na indywidualnych zajęciach pojawił się dziś na hali  także Piotr Kuklis. Dla niego obok realizowanej rehabilitacji podczas zabiegów trener Wojciech Ignatiuk wyznaczył ćwiczenia rozciągające na drabinkach wzmacniające siłę mięśni brzucha i ramion.

 

 http://arka.gdynia.pl/images/galeria_zdjecie/big/DSC_0114_kopia_9ab4fbd26c5e1d470c6499f3dbef11fc.jpg

 

Do wczorajszych podobnych ćwiczeń, które realizowali Omar Jarun  i Krystian Żołnierewicz dziś doszedł element zagrania piłki, podczas którego niezwykle ważne było utrzymanie równowagi. Niektórzy, jak np. Kuba Kowalski dodawali jeszcze elementy artystyczne. Ciekawe czy za tego typu "dodatki" trener Nemec nagradzał dodatkową pochwałą... Obserwując  zajęcia wiemy jednak, że przede wszystkim trener oczekuje precyzji wykonywania poszczególnych elementów, czego momentami głośno się domaga.

 

 http://arka.gdynia.pl/images/galeria_zdjecie/big/DSC_0145_kopia_d361af86c9521d9b473a0df6432d5ed7.jpg

 

Po godzinie trener Nemec postanowił jednak "rozpoznać wytrzymałość" zawodników podczas warunków jakie będą mieli jutro ponieważ sparing z Chojniczanką został przesunięty właśnie z godziny 15.00 na 11.00. Dziś gracze zaliczyli po dwie mini gierki. Zobaczymy jaka temperatura będzie jutro podczas sparingu.

 

Przypominamy o ograniczeniach dotyczących liczby widzów. Przygotowanych będzie 999 darmowych wejściówek.

 
Ich dystrybucja będzie odbywać się od godz. 10.00  w kasach od strony ul. K. Górskiego.
 
UWAGA! Wejście na obiekt będzie od strony u. Sportowej.
 
Jedna osoba może pobrać jednorazowo maksymalnie 4 wejściówki. Parking na Stadionie Rugby będzie wyłączony. Zmotoryzowanym proponujemy parkowanie  przy CH Real bądź na parkingu Gosir.
 
Za utrudnienia przepraszamy!
 
PS. Dla przedstawicieli mediów wejście przez bramkę VIP od strony ul Sportowej za okazaniem legitymacji lub ważnej akredytacji prasowej. 
 

 tr

 

 
Poprzedni Następny

 

 

 

 

 

 

SPONSORZY MŁODEJ ARKI

 

 

     

 

 

 

 

 

 

PARTNERZY MEDIALNI

 

 

Arka Gdynia Copyright Arka Gdynia