TA STRONA UŻYWA COOKIE.
Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na korzystanie z cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
statystyki
chignahuapan

Aktualności

img

31.01.2012

Zostaną wypożyczeni z Arki.

Wyjaśniła się sytuacja kilku zawodników będących jesienią w kadrze pierwszego zespołu. Arka ustaliła warunki wypożyczenia następujących zawodników:
 
Damian Rysiewski oraz Radosław Strzelecki zostaną wypożyczeni na pół roku do Nielby Wągrowiec.
Rysiewski, który trafił do Arki z Chemika Bydgoszcz, jesienią mimo, że został w lipcu 2011 włączony do kadry pierwszego zespołu grał jedynie w 4 ligowych rezerwach. Tam rozegrał najwięcej spotkań ze wszystkich zawodników. W 15 meczach zdobył 2 bramki.

Strzelecki zagrał jesienią w I lidze w 4 meczach. W rezerwach rozegrał 12 spotkań, w których zdobył dwie bramki. Przed Arką występował w Ceramice Opoczno.

Krzysztof Bułka trafi na wypożyczenie do Bałtyku Gdynia. Jesienią w pierwszej drużynie zagrał tylko w dwóch meczach. Zarówno w lidze jak i Pucharze Polski były to spotkania przeciwko Olimpii Elbląg, z której trafił ponownie do Arki. W rezerwach w 4 lidze wystąpił w 12 meczach.

Paweł Czoska i Adrian Sulima
zostaną wypożyczeni do Olimpii Elbląg. Jesienią Czoska wystąpił w 8 meczach w I lidze i strzelił jedną bramkę. Zagrał także w 4 meczach rezerw.  Sulima jesienią grał w drugim zespole. Wystąpił w 13 meczach strzelając 2 bramki.

Wojciech Wilczyński za zgodą klubu przebywa na zgrupowaniu Polonii Bytom.
 
 trPoprzedni Następny

 

 

 

 

 

 

SPONSORZY MŁODEJ ARKI

 

 

     

 

 

 

 

 

 

PARTNERZY MEDIALNI

 

 

Arka Gdynia Copyright Arka Gdynia