TA STRONA UŻYWA COOKIE.
Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na korzystanie z cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
statystyki
chignahuapan

Aktualności

img

26.01.2012

Spokojny czwartek

Czwartek na zgrupowaniu w Cetniewie upłynął pod znakiem spokojnej, niczym nie zakłóconej pracy.

Jak każdego dnia, także dzisiaj arkowcy skoro świt zameldowali się na plaży. Bieganie wzdłuż nadmorskiego brzegu poprzedzone było jak zwykle kilkoma minutami ćwiczeń gimnastycznych. Po powrocie na obiekty ośrodka, nasz zespół udał się na halę, gdzie czekała już na nich pani Ania Kwitniewska, co oznaczało oczywiście porcję aerobicu. Z tych zajęć zwolniony był Piotr Kuklis, który w tym samym czasie realizował indywidualne ćwiczenia z trenerem Wojtkiem Ignatiukiem.


Na popołudnie podopieczni trenera Nemca zaplanowany mieli trening na boisku. Drużyna została podzielona na 4 grupy, z których dwie brały udział w mini-grze wewnętrznej, a pozostałe realizowały plan ćwiczeń na przygotowanych wcześniej stacjach. Co kilkanaście minut czeski szkoleniowiec zarządzał zmianę, co pozwalało każdej grupie „zaliczenie” wszystkich elementów dzisiejszego treningu.


Po ostatnich ulgowych dniach do normalnych zajęć powrócił Krystian Żołnierewicz. Z kolei nieco mniejsze obciążenia zalecono Petrowi Benatowi i Tomaszowi Jarzębowskiemu. W zajęciach nie uczestniczył Piotr Kuklis, który z powodu urazu Achillesa przechodził zabiegi u Marka Gaduły.

Arkadiusz Skubek
Poprzedni Następny

 

 

 

 

 

 

SPONSORZY MŁODEJ ARKI

 

 

     

 

 

 

 

 

 

PARTNERZY MEDIALNI

 

 

Arka Gdynia Copyright Arka Gdynia