TA STRONA UŻYWA COOKIE.
Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na korzystanie z cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
statystyki
chignahuapan

Aktualności

img

06.01.2012

Damian Krajanowski z Arki Gdynia: Kluczem do awansu będą zwycięstwa na wyjazdach.

- W rundzie rewanżowej musimy zdecydowanie poprawić grę na wyjazdach, to może być klucz do awansu do ekstraklasy - uważa obrońca Arki Gdynia Damian Krajanowski.

- Z rundy jesiennej w naszym wykonaniu nie jestem do końca zadowolony - zaznacza Krajanowski w rozmowie z Trojmiasto.sport.pl. - Stać nas było na lepsze wyniki, ale teraz nie ma co płakać nad rozlanym mlekiem, tylko brać się do pracy. Czeka nas długi okres przygotowawczy, ale to mnie cieszy, bo będziemy mieli dużo czasu, by wyeliminować błędy - wyjaśnia obrońca.

Krajanowski był jesienią podporą zespołu, spędził na boisku najwięcej minut spośród wszystkich zawodników.
- Cieszę się, że grałem tak często, ale miejsca w składzie nikt mi wiosną nie zagwarantuje. Wszystko zweryfikuje okres przygotowań, podczas którego każdy będzie chciał się pokazać trenerowi Petrowi Nemecowi z jak najlepszej strony - zauważa skromnie.

Zapytany o ocenę szans Arki na awans do ekstraklasy, wyjaśnił, że szanse na to nadal są, choć pod pewnymi warunkami. - Musimy poprawić grę na wyjazdach, to będzie klucz do awansu - uważa Krajanowski.
 
mcd Poprzedni Następny

 

 

 

 

 

 

SPONSORZY MŁODEJ ARKI

 

 

     

 

 

 

 

 

 

PARTNERZY MEDIALNI

 

 

Arka Gdynia Copyright Arka Gdynia