TA STRONA UŻYWA COOKIE.
Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na korzystanie z cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
statystyki
chignahuapan

Aktualności

img

07.01.2012

Dziś pod górkę, jutro na Checzy.

Plan zajęć wyznaczony przez sztab szkoleniowy po wznowieniu treningów, zakończyły dziś zajęcia na siłowni oraz bieg w terenie.

 

Mimo, że dystans pokonywany przez naszych graczy nie różnił się od tego poprzedniego to jednak dzisiaj wyznaczona trasa zawierała w sobie więcej odcinków, gdy trzeba było biec pod górkę. Pod pilnym okiem trenerów nikt nie zszedł jednak z trasy. Można więc powiedzieć, że wszyscy zaliczyli zajęcia "na szóstkę".

 

 http://arka.gdynia.pl/images/galeria_zdjecie/big/DSC_1652_kopia_a0a575e460d2faa8b99d3755b503442f.jpg

 

W treningu brał udział już Omar Jarun, który wczoraj powrócił do Gdyni. Brak natomiast Mirko Ivanovskiego, który poszukuje nowego pracodawcy.  Z kolei zwolnienie z najbliższych zajęć ze względu na wyjazd na testy otrzymał Piotr Kasperkiewicz.

 

W dniu jutrzejszym cześć zespołu na obiektach gdyńskiej Checzy, uczestniczyć będzie w mini turnieju na rzecz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

 

Wezmą w nim  udział cztery drużyny. Będą to:

 

1. „GL6” - Reprezentacja gdyńskiej ligi szóstek 

2. „Arka Team” - drużyna złożona z obecnie grających w Arce zawodników, kóra podzielona została na dwa zespoły. W jednym bronić będzie Maciej Szlaga, w drugim Michał Szromnik. Wystąpią także m.in. Marcin Budziński, Paweł Czoska, Mateusz Szwoch, Bartosz Brodziński, Fabian Słowiński, Bartosz Flis.

3. „Drużyna Radnych” - zespół złożony z radnych Miasta Gdynia

4. „Drużyna św. Mikołaja” - w składzie której zobaczymy Jarosława Krupskiego, Petra Nemca, Pawła Sikorę, Pawła Bednarczyka, Dariusza Ulanowskiego, Tomasza Korynta, Jacka Dziubińskiego, Jacka Kaszubowskiego.

 

Mecze (2x15 minut) odbędą się na dwóch boiskach Checzy.

 

Zaczynamy dwoma meczami półfinałowymi o godz. 13.00. 

 

GL6 - Arka Team

 

Radni - Św. Mikołaj

 

Potem rozegrane zostaną mecze o 3 miejsce i finał.

 

Zapraszamy!

 

tr
Poprzedni Następny

 

 

 

 

 

 

SPONSORZY MŁODEJ ARKI

 

 

     

 

 

 

 

 

 

PARTNERZY MEDIALNI

 

 

Arka Gdynia Copyright Arka Gdynia