TA STRONA UŻYWA COOKIE.
Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na korzystanie z cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

statystyki
chignahuapan

Aktualności

img

01.01.2012

Rozstrzygnięcie świątecznego konkursu na Twitterze!

Zgodnie z obietnicą dzisiaj o godz. 12 zamknęliśmy możliwość odpowiedzi na nasze konkursowe pytanie: "Ilu zakontraktowanych zawodników o imieniu Mikołaj rozegrało co najmniej jedną minutę w 1. drużynie Arki?" Poprawna odpowiedź to po prostu "0".

 

W zabawie wzięło udział dziewięciu użytkowników z czego ośmioro poprawnie wytypowało odpowiedź. Zgodnie z zasadami w przypadku więcej niż jednej poprawnych odpowiedzi przeprowadziliśmy losowanie, szczęśliwcem okazał się użytkownik Twittera z nickiem viesso66. Nagrodami w konkursie była bombka z podpisem trenera Nemeca i zestaw żółto-niebieskich gadżetów. 

 

Ze zwycięzcą w celu przekazania informacji dotyczącej odbioru nagród skontaktujemy poprzez prywatną wiadomość na portalu Twitter.  Pozostałym użytkownikom dziękujemy za udział w zabawie i zachęcamy do dalszego śledzenia oficjalnego konta Arki Gdynia na portalu Twitter (https://twitter.com/#!/ArkaGdyniaSSA), który obserwuje już ponad 220 osób! 
Poprzedni Następny

 

 

 

 

 

 

SPONSORZY MŁODEJ ARKI

 

 

     

 

 

 

 

 

 

PARTNERZY MEDIALNI

 

 

Arka Gdynia Copyright Arka Gdynia