TA STRONA UŻYWA COOKIE.
Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na korzystanie z cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
statystyki
chignahuapan

Aktualności

img

27.12.2011

ŚWIĄTECZNY MARATON KOMEDII

Multikino zaprasza na Świąteczny Maraton Komedii. W repertuarze: WYJAZD INTEGRACYJNY, TO NIE TAK JAK MYŚLISZ KOTKU oraz gorąca premiera: POKAŻ KOTKU CO MASZ W ŚRODKU. Chcesz po świątecznej rozpuście stracić kilka kalorii zrywając boki ze śmiechu? Przyjdź w środę, 28 grudnia do Multikina. Start maratonu – wyjątkowo o 17:00.

Komedia staje się ostatnio polską specjalnością. Zabawne filmy znad Wisły cieszą się największym zainteresowaniem masowej publiczności, gromadząc w kinach rekordowe ilości widzów. Dość wspomnieć, że w ostatnich latach w naszych kinach, obok zagranicznych blockbusterów, najlepsze pod względem frekwencji wyniki osiągały właśnie rodzime komedie.

Prócz bezpretensjonalnego poczucia humoru, który jest siłą wszystkich trzech prezentowanych podczas maratonu filmów, na szczególną uwagę zachowują kreacje aktorskie. Komedie Angermana i Kryńskiego aż skrzą się feerią fajerwerków aktorskich, zaś na szczególne oklaski zasługują brawurowe role Jana Frycza, Tomasza Kota i znanego z kabaretu Mumio Jacka Borusińskiego.  Specjalną uwagę powinniśmy zwrócić na prawdziwe cesarzowe polskiego aktorstwa – Grażynę Szapołowską i Katarzynę Figurę, które czarują wdziękiem, humorem i niesłabnącym seksapilem.
 
 
http://arka.gdynia.pl/images/galeria_zdjecie/big/Maraton-swiateczny-plakat_6911556b7eb86251f0130f10b3c19059.jpg

Świąteczny Maraton Komedii
Środa, 28 grudnia
start – wyjątkowo o godz. 17:00


bilety:
22 zł – normalny
19 zł – ulgowy (uczniowie, studenci)
16 zł – dla posiadaczy legitymacji ISIC, ITIC

Kina, w których odbędzie się maraton:

Bydgoszcz, Gdańsk, Gdynia, Koszalin, Kraków, Łódź, Poznań 51, Radom, Rumia, Rzeszów, Szczecin, Warszawa Ursynów, Złote Tarasy, Włocławek, Wrocław Arkady, Wrocław Pasaż, Zabrze.

ZAPRASZAMYPoprzedni Następny

 

 

 

 

 

 

SPONSORZY MŁODEJ ARKI

 

 

     

 

 

 

 

 

 

PARTNERZY MEDIALNI

 

 

Arka Gdynia Copyright Arka Gdynia