TA STRONA UŻYWA COOKIE.
Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na korzystanie z cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
statystyki
chignahuapan

Aktualności

img

11.12.2011

Rada Nadzorcza powołała nowy Zarząd.

W ubiegłym tygodniu po raz kolejny w sprawie Arki spotkali się Prezydent Gdyni Wojciech Szczurek i Pan Ryszard Krauze. Po szerokiej analizie z uwzględnieniem momentu, w którym znajduje się klub, wypracowali, poddając pod rozwagę Rady Nadzorczej propozycję powołania nowego Zarządu Spółki w składzie : Witold Nowak, Michał Globisz, Jan Justka.  Dla zachowania sprawności organizacyjnej i sportowej klubu, biorąc pod uwagę specyfikę rundy wiosennej, wariant ten wydaje się optymalny.

 

W związku z tym w dniu 10 grudnia 2011 r., na posiedzeniu Rady Nadzorczej SSA Arka Gdynia w składzie : Piotr Wesołowski, Tomasz Banel, Roman Walder, Rada  postanowiła:

 

1. Powierzyć: obowiązki Prezesa Zarządu - Witoldowi Nowakowi, Wiceprezesa ds. Sportowych  - Michałowi Globiszowi, Wiceprezesa ds. Finansowych - Janowi Justce. 

 

2. Jednocześnie Rada Nadzorcza dokonała zmian organizacyjnych likwidując stanowisko Dyrektora ds . Sportowych.

 

3. Określony został także podział kompetencji dotyczących zarządzania klubem. Pierwszy trener odpowiedzialny będzie za część sportową  pierwszej drużyny, w tym także za selekcję i nabór zawodników, co odbywać się będzie w ramach zatwierdzonego budżetu.

 

4. Zarząd Klubu odpowiedzialny będzie za organizację i bieżące funkcjonowanie Spółki, a szczególną rolę odgrywał w nim będzie Wiceprezes Michał Globisz, który swój wysiłek i umiejętności oraz zdobyte doświadczenie wykorzysta koncentrując się także na młodzieży Arki.

 

5. Rada Nadzorcza poza działaniami statutowymi, dbać będzie o budowanie przyjaznego otoczenia biznesowego wokół klubu oraz pozyskiwania sponsorów, co w perspektywie przełoży się na wynik sportowy.

 

Jest to początek budowania nowej strategii SSA Arka Gdynia jako projektu o wymiarze ogólnospołecznym, kreującym tylko pozytywne emocje z nadzieją, że te najtrudniejsze chwile Arka Gdynia ma już za sobą.

 

Rada Nadzorcza SSA Arka Gdynia
Poprzedni Następny

 

 

 

 

 

 

SPONSORZY MŁODEJ ARKI

 

 

     

 

 

 

 

 

 

PARTNERZY MEDIALNI

 

 

Arka Gdynia Copyright Arka Gdynia