TA STRONA UŻYWA COOKIE.
Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na korzystanie z cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
statystyki
chignahuapan

Aktualności

img

08.12.2011

Oldboje Arki zapraszają na mecz!

W najbliższą sobotę o godz. 15.00 na stadionie rugby odbędzie się spotkanie oldbojów Arki z reprezentacją oldbojów Bydgoszczy. W obu zespołach zobaczymy byłych ligowców i ich przyjaciół.

 

Dla naszych oldbojów będzie to ważne przetarcie przed tradycyjnym spotkaniem noworocznym z Bałtykiem, na które już teraz również zapraszamy!

 

W reprezentacji Bydgoszczy zobaczymy m.in.: 

Włodzimierza Koreckiego, Piotra Gruszkę, Adama Kopaczewskiego, Jarosława Brończyka (Chemik),  Dariusza Gliniewicza (Zawisza), Andrzeja Magowskiego, Stanisława Wyrwasa (Polonia) i przyjaciół: Waldemara Czarneckiego (Groclin, Elana)  Arkadiusza Glazę (...Arka, Elana).

 

W drużynie Arki wystąpią:

Andrzej Głąbiński, Janusz Szewczyk, Dariusz Ulanowski, Tomasz Korynt, Jacek Kaszubowski, Grzegorz Witt, Robert Mądrzak, Andrzej Adamiuk, Marek Ziółkowski, Gzregorz Nicinski, Maciej Faltyński oraz przyjaciele: Krzysztof Rybicki, Waldemar Dampc, Dariusz Hebel, Mariusz Czoska, Roman Walder. 

 

Zapowiada się więc walka "do upadłego" . Mecz ma trwać 2x40 min. Drużyny wystapią w 11 -osobowych składach i już dziś zapowiadają rewanż w Bydgoszczy.

 

Zapraszamy!
Poprzedni Następny

 

 

 

 

 

 

SPONSORZY MŁODEJ ARKI

 

 

     

 

 

 

 

 

 

PARTNERZY MEDIALNI

 

 

Arka Gdynia Copyright Arka Gdynia