TA STRONA UŻYWA COOKIE.
Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na korzystanie z cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

statystyki
chignahuapan

Aktualności

12.11.2011

Arkowcy po meczu: Za tydzień podgonimy czołówkę

Maciej Szlaga:

 

- To był nasz dobry mecz, tym większa szkoda, że nie udało się wygrać, bo przyjechaliśmy tutaj po trzy punkty. Dwukrotnie wychodziliśmy na prowadzenie, najpierw 1:0, a potem 2:1, ale za każdym razem Kędziora potrafił wyrównać. Obiektywnie trzeba jednak stwierdzić, że remis jest sprawiedliwym wynikiem, bo obie strony miały swoje okazje do strzelania bramek, ale nasza ambicja nie pozwala nam spokojnie się pogodzić z remisem.

 

O tym, że wyjdę na boisko, dowiedziałem się dzisiaj i jestem bardzo szczęśliwy, że było mi dane zagrać w meczu ligowym. Mam nadzieję, że nie zawiodłem, ale mojej gry nie będę oceniał, bo od tego jest trener. Gratulacji nie przyjmowałem, bo ten wynik to nie tylko moja zasługa, ale całego zespołu, który na boisku zostawił 100% swojego zdrowia i każdy ma wkład w końcowy rezulat.

 

Przed nami ostatni mecz w tym roku z Sandecją i nie pozostaje nam nic innego, jak wygrać i zająć jak najlepszą pozycję przed spotkaniami wiosennymi.

 

Jakub Kowalski:

 

- W pierwszej połowie byliśmy lepszym zespołem i szkoda, że zakończyła się ona tylko remisem. Wiedzieliśmy, że Piast jest groźny przy stałych fragmentach i tak zdobył bramkę. My sytuacji mieliśmy zdecydowanie więcej, w tym ja również i szkoda, że nie udało się podwyższyć naszego prowadzenia. Po przerwie Piast przycisnął, ale trudno się dziwić, bo graliśmy w dziesiątkę po czerwonej kartce dla Piotrka Kuklisa. Też mieliśmy swoje dwie, trzy okazje, ale Piast również kilka razy poważnie nam zagroził. Nawet przy stanie 2:2 mogliśmy zdobyć gola, raz ja, a raz Benat po podaniu Radzewicza, ale wynik już się nie zmienił.

 

Za tydzień będziemy chcieli się godnie pożegnać z kibicami, którzy mam nadzieję w komplecie wypełnią stadion. Sandecja dziś wysoko przegrała i z pewnością będzie chciała się w Gdyni odegrać, ale my chcemy podgonić trochę stawkę, bo w tej kolejce czołówka nam nie odjechała.

 

 

Rozmawiał: Arkadiusz Skubek
Poprzedni Następny

 

 

 

 

 

 

SPONSORZY MŁODEJ ARKI

 

 

     

 

 

 

 

 

 

PARTNERZY MEDIALNI

 

 

Arka Gdynia Copyright Arka Gdynia