TA STRONA UŻYWA COOKIE.
Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na korzystanie z cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
statystyki
chignahuapan

Aktualności

img

10.11.2011

Ostatni trening przed wyjazdem do Gliwic. Precyzyjny plan trenera Nemca.

Widzieliśmy już wczoraj na filmie z treningu, z jakim poświęceniem i precyzją trener Petr Nemec przygotowuje zespół do meczu w Gliwicach. Dziś w Gdyni nasi zawodnicy zaliczyli ostatni szlif przed jutrzejszym wyjazdem na południe. 

 

Wśród zawodników byli już wszyscy ci, z których ostatnio z różnych przyczyn trener nie mógł korzystać podczas meczu z Wartą, a więc Omar Jarun i Sławomir Mazurkiewicz, a także Krzysztof Łągiewka, który z powodu urazu musiał opuścić w tamtym meczu plac gry. 

 

Dzisiejszy trening trwał godzinę i przy spadajacej temperaturze  na jego końcu do zaledwie dwóch stopni powyżej zera, rozpoczął się od rogrzewki i krótkiej, ale dynamicznej koordynacji pod okiem trenera Wojciecha Ignatiuka. 

 

Następnie piłkarze w parach wymieniali podania piłkami i po ok 30 minutach tej wstępnej fazy przystąpili do realizacji zadań taktycznych jakie wyznaczył na to popołudnie trener Petr Nemec i jego asystent Paweł Sikora. 

 

Podczas gry zarządzonej przez trenerów zawodnicy realizowali konkretne zadania z uwzględnieniem dokładności podań  i precyzji  wykończenia akcji pod bramkami.  Miejmy nadzieję, że plan nakreślony przez trenera Nemca będzie tak precyzyjnie zrealizowany przez naszych graczy jak jego dokładność podczas wyznaczania poszczególnych etapów zajęć w tym tygodniu.

 

 tr

 

 

 
Poprzedni Następny

 

 

 

 

 

 

SPONSORZY MŁODEJ ARKI

 

 

 

 

 

 

 

 

PARTNERZY MEDIALNI

 

 

Arka Gdynia Copyright Arka Gdynia