TA STRONA UŻYWA COOKIE.
Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na korzystanie z cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
statystyki
chignahuapan

Aktualności

img

21.10.2011

Kadra bez zmian

Jeszcze nie opadły emocje po środowym triumfie Arki w 1/8 finału Pucharu Polski nad siódmym zespołem T-Mobile Ekstraklasy Polonią Warszawa, a już trzeba szukać sił i koncentracji przed ligowym starciem z Polonią Bytom. Niewiele ponad godzinę trwał trening gdynian na dobę przed pierwszym gwizdkiem w sobotnim meczu.

 

Na bocznym boisku GOSiR stawiło się 24 piłkarzy, z których trener Petr Nemec wyłonił osiemnastkę, która jutro walczyć będzie o kolejny, już czwarty z rzędu, komplet punktów. W jego trakcie pojawił się jeszcze jeden arkowiec, Paweł Czoska, ale on skupił się jedynie na wykonaniu paru okrążeni wokół murawy. Jak wszyscy dobrze pamiętamy, nasz pomocnik uskarża się na kontuzję i obecnie skupia się wyłącznie na rehabilitacji oraz powrocie do pełni zdrowia. W podobnej sytuacji znajduje się także Ensar Arifović, choć Bośniak jeszcze nie może pozwolić sobie na przyjemność wyjścia na boisko. Nadal w treningach nie uczestniczy Palestyńczyk Omar Jarun, który przechodzi specjalistyczne badania celem postawienia dokładnej diagnozy ws. złapanej na początku tygodnia kontuzji.

 

Niespełna pół godziny zajęć piłkarze Arki spędzili na zajęciach koordynacyjnych, które poprowadził trener Wojciech Ignatiuk. Wkrótce potem wszyscy udali się na małe pole gry wyznaczone przez szkoleniowców i tam przeprowadzili kilka ćwiczeń z zakresu dryblingu i panowania nad piłką. Popracowano także nad asekuracją i wzajemną współpracą na boisku. Ostatni kwadrans poświęcono taktyce, czemu służyło ustawienie wszystkich zawodników na całym boisku i realizowanie sposobu rozgrywania piłki nakreślonego przez Petra Nemca.

 

 

Osiemnastka meczowa na spotkanie z Polonią Bytom nie różni niczym od tej, która przystąpiła do gry w Pucharze Polski. Nadal poza kadrą pozostają kontuzjowani Arifović i Jarun.

 

Bramkarze:

1. Marcin Juszczyk

26. Maciej Szlaga

 

Obrońcy:

4. Krzysztof Łągiewka

22. Damian Krajanowski

25. Sławomir Mazurkiewicz

42.Bartosz Brodziński

 

Pomocnicy:

11. Piotr Kuklis

13. Jakub Kowalski

14. Mateusz  Szwoch

16. Piotr Kasperkiewicz

18. Petr Benat

20. Marcin Radzewicz

23. Bartłomiej Niedziela

33. Tomasz Jarzębowski

 

Napastnicy:

2. Fabian Słowiński

15. Bartosz Flis

27. Mirko Ivanovski

29. Janusz Surdykowski

 

 

Arkadiusz Skubek
Poprzedni Następny

 

 

 

 

 

 

SPONSORZY MŁODEJ ARKI

 

 

 

 

 

 

 

 

PARTNERZY MEDIALNI

 

 

Arka Gdynia Copyright Arka Gdynia