TA STRONA UŻYWA COOKIE.
Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na korzystanie z cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
statystyki
chignahuapan

Aktualności

img

20.10.2011

Zostań partnerem Arki! Poszukujemy nowych punktów sprzedaży biletów.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom kibiców, staramy się zwiększyć liczbę punktów, w których dostępne będą bilety i karnety na mecze Żółto-Niebieskich.


Punkty są rozpoznawalną marką wśród kibiców, a ich dane są umieszczone na oficjalnej stronie internetowej klubu oraz w prasie.

Jeśli prowadzisz sklep, kiosk, bar lub inną firmę z łatwym dostępem dla klientów, posiadasz drukarkę, komputer z oprogramowaniem Windows XP lub nowszym i dostęp do Internetu to nie zwlekaj, gdyż jest to propozycja właśnie dla Ciebie i liczymy na Twoje wsparcie.

 

----------

 

Już w najbliższym czasie zostanie uruchomione dodatkowe 6 punktów: w Tczewie, Kartuzach, Władysławowie, Rumii i 2 w Gdyni.

 

----------


Nadal poszukujemy punktów z rejonów:

- Witomina

- Pogórza

- Pustek Cisowskich

- Obłuża
- Cisowej
- Oksywia
- Kościerzyny

- Pucka

 
Osoby / firmy zainteresowane współpracą prosimy o przesłanie emaila do klubu na adres ssa@arka.gdynia.pl z dopiskiem w tytule „Arka bilety”, wpisanym adresem firmy oraz kontaktowym numerem telefonicznym. Ze wszystkimi zainteresowanymi się skontaktujemy i przekażemy warunki współpracy.

Zapraszamy do Żółto-Niebieskiej rodziny!
Poprzedni Następny

 

 

 

 

 

 

SPONSORZY MŁODEJ ARKI

 

 

     

 

 

 

 

 

 

PARTNERZY MEDIALNI

 

 

Arka Gdynia Copyright Arka Gdynia