TA STRONA UŻYWA COOKIE.
Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na korzystanie z cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
statystyki
chignahuapan

Aktualności

img

13.12.2023

Koku Sushi Partnerem Arki

W gronie Partnerów Klubu witamy firmę Koku Sushi! Jak przedstawia się nasz nowy Partner? Co możecie zjeść u naszego Partnera? Zapraszamy do artykułu.

 

Koku Sushi - największa sieć sushi barów w Polsce, od października 2023 roku dostępna także dla miłośników japońskiej kuchni w Gdyni! Sieć sushi barów powstała z myślą o Gościach, którzy poszukują nowych doznań kulinarnych oraz niebanalnych połączeń smaków. 

 

 

 
DLACZEGO MY?
 
-Świeże składniki: Koku Sushi to gwarancja najwyższej jakości, ponieważ używamy tylko najświeższych składników dostępnych na rynku. Dbamy o to, aby każdy kęs sushi był nie tylko smaczny, ale również pełen świeżości i naturalnych aromatów. 

-Innowacyjne kombinacje: Nowe, kreatywne połączenia smaków, które zachwycają nawet najbardziej wymagających smakoszy.

-Pasja i doświadczenie: Koku Sushi to polska firma zbudowana na solidnych fundamentach wieloletniego doświadczenia. Nasza pasja do kulinariów i zaangażowanie w każdy szczegół sprawiają, że nasze dania wyróżniają się na tle innych. 
 
 
Serdecznie zapraszamy do składania zamówień:
 
Koku Sushi POINT
Adres: Redłowska 54, 81-450 Gdynia
Telefon: 668-417-317
 
Dziękujemy za okazane zaufanie! Arka Razem! 
Poprzedni Następny

 

 

 

 

 

 

SPONSORZY MŁODEJ ARKI

 

 

     

 

 

 

 

 

 

PARTNERZY MEDIALNI

 

 

Arka Gdynia Copyright Arka Gdynia