TA STRONA UŻYWA COOKIE.
Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na korzystanie z cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
statystyki
chignahuapan

Aktualności

img

10.10.2011

MARATON KOTERSKIEGO - tylko w sieci Multikino!

Czasem musi przyjść prawdziwy Dzień Świra, w którym Wszyscy Jesteśmy Chrystusami, a Baby Są Jakieś Inne. Gdzie wtedy znaleźć schronienie? Oczywiście tylko w Multikinie! Już 14 października 2011 roku w wybranych kinach sieci Multikino odbędzie się MARATON KOTERSKIEGO. Trzy świetne filmy, które łączy postać Adasia Miauczyńskiego, trzy świadectwa polskiej codzienności i niespełnionych marzeń inteligentów. A do tego masa śmiechu i dobrej zabawy.

 

„Dzień świra” i „Wszyscy jesteśmy Chrystusami” są uważane za najlepsze filmy Marka Koterskiego, w których bohater – inteligent Adaś Miauczyński – boryka się z wiecznym niedopasowaniem do świata. Postać wykreowana przez Marka Kondrata na stałe wryła się w kinematografię polską, a większość soczystych tekstów przeszła do języka potocznego. Produkcje Koterskiego ochrzczono mianem „kultowych”. Jest szansa, że taki sam los spotka „Baby są jakieś inne”. A o tym najszybciej będzie można przekonać się w Multikinie 14 października 2011 roku podczas „Maratonu Koterskiego”.

 

W „Baby są jakieś inne” w roli Miauczyńskiego debiutuje Adam Woronowicz. Partneruje mu Robert Więckiewicz. Na drugim planie błyszczą Małgorzata Bogdańska, Winicjusz Rzymyszkiewicz oraz ulubieniec polskiej publiczności Michał Koterski. „Misiek” tym razem wciela się w rolę sprzedawcy na stacji benzynowej, które to miejsce będzie główną areną zmagań między bohaterami. Film traktuje o trudnych relacjach damsko-męskich, w których to brzydsza płeć jest pomiatana i dyskryminowana. A co za tym idzie, w mniej lub bardziej wybrednych słowach wyraża się o swoich partnerkach, co prowadzi do tragikomicznych sytuacji. Jak mówi sam reżyser: „To odgryzanie się mężczyzn, wyraźnie słabszych i przegranych - zagonionych pod ścianę, w narożnik, do kąta. Gadają na baby krytycznie, sarkastycznie, agresywnie, oskarżająco, żarliwie”. Na ekranie możemy się więc spodziewać prawdziwych emocji oraz nagromadzenia absurdalnych sytuacji – czyli tego, za co najbardziej kochamy kino Koterskiego.

 

„Maraton Koterskiego” odbędzie się 14 października 2011 roku w wybranych kinach sieci Multikino. Wyświetlone zostaną filmy: „Dzień świra”, „Wszyscy jesteśmy Chrystusami” oraz premierowo „Baby są jakieś inne”. Początek seansów o godzinie 22:00. Zapraszamy serdecznie do Multikina!

 

Ceny biletów:  22 zł. Normalny /  19 zł. Ulgowy / 17 zł. 

Start: Godzina 22:00.


Maraton odbędzie się w następujących kinach sieci Multikino: Gdańsk, Gdynia, Kraków, Łódź, Poznań SB, Poznań Malta, Rumia, Rybnik, Szczecin, Ursynów, Wola, Targówek, Włocławek, Arkady, Pasaż, Zabrze


Szczegóły TUTAJ


Zapraszamy na www.multikino.pl

 

Poprzedni Następny

 

 

 

 

 

 

SPONSORZY MŁODEJ ARKI

 

 

     

 

 

 

 

 

 

PARTNERZY MEDIALNI

 

 

Arka Gdynia Copyright Arka Gdynia