TA STRONA UŻYWA COOKIE.
Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na korzystanie z cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

statystyki
chignahuapan

Aktualności

01.10.2011

Trenerzy po meczu: Szacunek.

Obaj trenerzy prowadzą drużyny, które stać na zdecydowanie więcej. W obu przypadkach wymagania kibiców w stosunku do obu drużyn są zdecydowanie odmienne od zajmowanych obecnie przez nie pozycji. Wiedzą o tym obaj szkoleniowcy dlatego nie zabrakło także na pomeczowej konferencji wyrazów szacunku z obu stron.

 

 

Petr Nemec:

Uważam, że to był dobry I-ligowy mecz. Obie drużyny starały się, o to aby wygrać ten mecz. Jak już skończyło się remisem to dla kibiców lepiej by było żeby padły bramki, bo dla bramek się gra. Ten remis jest zasłużony. Cieszę się, że trener docenia moją pracę, bo wiemy obaj jak trudna jest ta praca. Dziękuję za to.

 

Rafał Góra:

Mam ogromny szacunek do trenera Nemca za jego cały dorobek. Skończyło się wynikiem remisowym po dobrej grze. Arka grała swoją grę, my staraliśmy się grać swoją, każdy chciał wygrać. Niech będzie remis, ale ja chcę wygrywać, a dziś było blisko. Chciałbym aby zawodnicy GKS nie chodzili z zadartymi nosami, ale część tego co złe brali na siebie, na klatę. To część nauki dla tego zespołu. Trzeba ich jeszcze uczyć wszystkiego.

 

tryb
Poprzedni Następny

 

 

 

 

 

 

SPONSORZY MŁODEJ ARKI

 

 

     

 

 

 

 

 

 

PARTNERZY MEDIALNI

 

 

Arka Gdynia Copyright Arka Gdynia