TA STRONA UŻYWA COOKIE.
Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na korzystanie z cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

statystyki
chignahuapan

Aktualności

img

26.09.2011

Zawisza Bydgoszcz - Bilety

Ruszyła sprzedaż biletów na mecz z Zawiszą Bydgoszcz, który odbędzie się w sobotę

(8 października) o godz. 17.30. 

 

Zapraszamy do naszych punktów sprzedaży oraz do zakupów przez internet.


Sprzedaż biletów w dzień meczu

Kasa nr 3 będzie w całości (2 okienka) wyłączona dla potrzeb osób, które będą zakładały profile.  W kasie tej nie będzie prowadzona sprzedaż biletów. Kasa otwarta zostanie o godz. 14.00.

 

Kasy biletowe uruchomione zostaną o godz. 13.00 (kasa nr. 2) i 14.30 (wszystkie pozostałe)

  

Odbiór i wymiana karnetów odbywa się codziennie w biurze klubu na stadionie w godz. 11.00-16.00. Wymiana karnetów w  dniu mecz w kasie nr 2 od godz. 13.00.

-------------------
Prosimy o jak najszybszą wymianę wadliwych karnetów w dniu meczu w kasie reklamacyjnej lub w dziale marketingu w dni powszednie w godzinach od 11-16.UWAGA!!!

Punkt w Gdyni na ul. Świętojańskiej 106 (Salonik prasowy u Piotra i Maksymiliana) zrezygnował ze współpracy i nie sprzedaje już biletów na spotkania Arki Gdynia,  punkt w Wejherowie przy ul.Fenikowskiego 21/4 (kwiaciarnia Brooklyn) czasowo zawiesza sprzedaż.   

 

UWAGA!

W ZWIĄZKU Z PRZEPISAMI OBOWIĄZUJĄCEJ USTAWY O BEZPIECZEŃSTWIE IMPREZ MASOWYCH (DZ. UST. NR 62, POZ. 504 Z DNIA 20.03.2009, ROZ. 3, ART. 13, UST. 4, PKT. 2) KAŻDA OSOBA KUPUJĄCA BILET BADZ KARNET MUSI PODAĆ IMIĘ, NAZWISKO, NUMER PESEL ORAZ UMOŻLIWIĆ ZAPIS WIZERUNKU TWARZY.

ZAPIS WIZERUNKU TWARZY (FOTOGRAFIA) JEST OPERACJĄ JEDNORAZOWĄ TZN. ZDJĘCIE JEST ZAPISANE W BAZIE DANYCH KLUBU I PRZY ZAKUPIE BILETU NA KOLEJNY MECZ, BĄDZ KARNETU, NIE BĘDZIE KONIECZNOŚCI PONOWNEGO WYKONANIA ZDJĘCIA.

JEŚLI W BAZIE DANYCH NIE BĘDZIE ZNAJDOWAŁO SIĘ ZDJĘCIE OSOBY CHCĄCEJ KUPIĆ BILET, SYSTEM NIE ZEZWOLI NA JEGO WYDRUKOWANIE.

Oznacza to, że kibic nie posiadający pełnego, zweryfikowanego profilu wraz ze zdjęciem, nie będzie miał możliwości zakupu biletu!!!
Poprzedni Następny

 

 

 

 

 

 

SPONSORZY MŁODEJ ARKI

 

 

     

 

 

 

 

 

 

PARTNERZY MEDIALNI

 

 

Arka Gdynia Copyright Arka Gdynia