TA STRONA UŻYWA COOKIE.
Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na korzystanie z cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
statystyki
chignahuapan

Aktualności

img

19.09.2011

III edycja Szkolenia Stewardów

W miniony weekend w Arce odbyło się kolejne, trzecie już szkolenie stewardów.

Zajęcia prowadzone były od piątku do niedzieli w godzinach od 9.00 do 19.00, a głównym prowadzącym był koordynator ds. stewardingu w klubie - Jarosław Męczykowski, przy współudziale Dariusza Guzikowskiego dyrektora ds. bezpieczeństwa

 

Praca stewardów polega na udzielaniu pomocy i przekazywaniu najważniejszych informacji osobom uczestniczącym w imprezach odbywających się na stadionach. Stewardzi będą kontrolować bilety, przeglądać bagaże, udzielać informacji o lokalizacji punktów gastronomicznych czy toalet, wskazywać gościom właściwe miejsce w sektorze. Szkolenie prowadzone jest w oparciu o program opracowany przez PZPN "Stewarding - najwyższa jakość organizacji imprez".

 

  http://arka.gdynia.pl/images/galeria_zdjecie/big/_LAW2422_6d4d9b94c8f0e917c90b215c1224f57a.jpg

W zakończonym już szkoleniu, wzięło udział ponad 30 kandydatów wyłonionych spośród wielu chętnych. Zgodnie z wcześniejszymi informacjami, docelowo Arka zamierza mieć do dyspozycji przeszkolonych 150-250 stewardów.

 

 
Poprzedni Następny

 

 

 

 

 

 

SPONSORZY MŁODEJ ARKI

 

 

     

 

 

 

 

 

 

PARTNERZY MEDIALNI

 

 

Arka Gdynia Copyright Arka Gdynia