TA STRONA UŻYWA COOKIE.
Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na korzystanie z cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

statystyki
chignahuapan

Aktualności

img

08.08.2011

Dzień po Sandecji. Czesi na testach.

Dziś wczesnym popołudniem mimo przyjazdu z Nowego Sącza  nad ranem trener Petr Nemec zarządził trening regeneracyjny oraz wyrównawczy. Na zajęciach pojawiło się dwóch nowych zawodników.

 

Obaj to Czesi  mają za sobą występy w utytułowanych klubach  ...słowackich.

 

Pierwszy z nich to Emil Rilke ( na zdjęciu z prawej) urodzony 19 listopada 1983 w Uście (Usti) nad Łabą. Ostatnio grał jako pomocnik w Żilinie która była uczestnikiem m.in. Ligi Mistrzów.  Ma 176 cm i waży ok. 70 kg. Jest wychowankiem FK Teplice. Wcześniej Rilke grał także  dla czeskich klubów FK Jablonec 97 i  FK SIAD Most . Rilke był członkiem reprezentacji Czech U-20 , która startowała w 2003 na Mistrzostwach Świata w Zjednoczonych Emiratach Arabskich.

 

Drugi (na zdjęciu z lewej) Jan Kralik to środkowy napastnik. Urodził się 7 marca 1987. Ostatnio grał w Slovanie Bratysława. Ma 181 cm i 75 kg. Wcześniejsze kluby to Viktoria Ziżkov, Rimavska Sobota i Rużemberok.

 

Obaj uczestniczyli w zajęciach jakie zaliczyli dzisiaj zawodnicy nie grający lub występujący krócej w niedzielę na boisku oraz w zespole rezerw (Płotka i Kuklis).  Po wstępnym rozbieganiu przeszli oni do treningu wyrównawczego pod okiem Pawła Sikory. Skupili się na zajęciach z piłkami. Najpierw były to podania w dwójkach , a potem strzały na bramkę.

 

W zajęciach brał już udział Krzysztof Bułka po którego urazie nie było widać śladu. Nadal na zabiegach przebywa Sławomir Mazurkiewicz i dopiero po konsultacjach lekarskich zapadnie decyzja dotycząca powrotu do zajęć. W Łodzi na zgrupowaniu kadru U-20 przebywają Paweł Czoska i Radosław Strzelecki.

 

Kolejnym etapem dzisiejszego treningu były mini-gierki na skróconym placu w układzie 5 na 5. Stawką były dodatkowe ćwiczenia. Drużyna która traciła bramkę musiała od razu zaliczać w komplecie skoki przez płotki. W tym czasie pozostali zawodnicy z tej grupy ćwiczyli wykończenie akcji po dośrodkowaniach ze skrzydeł.

 

Na końcu dzisiejszych zajęć wszyscy zaliczyli jeszcze jedną gierkę, gdzie trenerzy mogli zaobserwować m.in. dobre strzały testowanego Jana Kralika.

 

Pozostała siódemka: Juszczyk, Krajanowski, Jarun, Siebert, Radzewicz, Arifović, Surdykowski (wcześniej także z Piotrem Kasperkiewiczem) po początkowo wspólnym wstępie kontynuowała rozbieganie i  zaliczyła indywidualny stretching pod okiem Petra Nemca.

 

Po treningu na obiektach GOSiR zespół udal się na odnowę.

 

Jutro zawodnicy otrzymali dzień wolny, w środę wrócą już do treningów przygotowujących ich formę do meczu w Niecieczy. Zajęcia odbędą się dwukrotnie.

 

tr

 

 
Poprzedni Następny

 

 

 

 

 

 

SPONSORZY MŁODEJ ARKI

 

 

     

 

 

 

 

 

 

PARTNERZY MEDIALNI

 

 

Arka Gdynia Copyright Arka Gdynia