TA STRONA UŻYWA COOKIE.
Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na korzystanie z cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

statystyki
chignahuapan

Aktualności

img

19.07.2011

Siła, szybkość, taktyka

Zgodnie z wcześniejszym planem, pierwszy wtorkowy trening został podzielony na dwie części. Pierwszą z nich zawodnicy spędzili na ćwiczeniach w siłowni, drugą już na boisku.

 

Trener Nemec realizuje już pierwszy mikrocykl meczowy. Dziś postawił najpierw na pracę nad siłą, stąd blisko trzy kwadranse jego podopieczni spędzili w siłowni. Później wszyscy przenieśli na boisko, ale tym razem nie było potrzeby nawet wyjmować piłek, bo szkoleniowcy zarządzili trening szybkościowy. Tym samym w czyn zamieniane są słowa trenera Nemca z ubiegłego tygodnia, który wtedy zapowiedział, że ostatnie dni przed inauguracją sezonu poświęcone zostaną właśnie pracy nad dynamiką.

 

http://arka.gdynia.pl/images/galeria_zdjecie/big/DSC_8413_kopia_ff12f96c3c882e934968608e7478febf.jpg

 

Kilka godzin później cała kadra żółto-niebieskich wybrała się na stadion, gdzie przeprowadzono zwyczajową sesję zdjęciową. Jak zwykle w takich przypadkach, prawdziwy debiut miały nowe stroje dla naszych piłkarzy. Ich ostateczny wygląd pozostanie niespodzianką dla kibiców do środowej prezentacji.

 

Kilkanaście minut przed 16-tą rozpoczął się drugi tego dnia trening, tym razem na płycie głównej stadionu przy Olimpijskiej. Były to zarazem pierwsze zajęcia dla Petra Nemeca i licznej grupy nowych Arkowców na naszej głównej arenie ligowych zmagań. Nie ukrywali oni, że nie mogą się już doczekać pierwszego meczu na tym nowoczesnym gdyńskim stadionie. Głównym planem szkoleniowca było tym razem wprowadzanie kolejnych elementów taktycznych do gry naszego zespołu.

 

http://arka.gdynia.pl/images/galeria_zdjecie/big/DSC_8445_kopia_fa9278e8bbe45e1f7e613203f6a931c6.jpg

 

Wśród trenujących można było dostrzec dziś dwóch nowych zawodników, o których pisaliśmy już TUTAJ. Zabrakło natomiast dwóch innych: Omara Jaruna, który wyjechał na zgrupowanie reprezentacji Palestyny oraz Mateusza Sieberta, który udał się na badania.

 

Arkadiusz Skubek
Poprzedni Następny

 

 

 

 

 

 

SPONSORZY MŁODEJ ARKI

 

 

     

 

 

 

 

 

 

PARTNERZY MEDIALNI

 

 

Arka Gdynia Copyright Arka Gdynia