TA STRONA UŻYWA COOKIE.
Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na korzystanie z cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

statystyki
chignahuapan

Aktualności

img

30.06.2011

Trening bez bramkarzy

O 11.30 przeprowadzono ostatni trening przed wyjazdem Arki na zgrupowanie do Wronek. Na zajęciach stawiło się 23 piłkarzy, spośród których trener Nemec wciąż szuka kandydatów do swojej drużyny.

 

W tej grupie zabrakło dziś Michała Szromnika, który podczas wczorajszego sparingu znów zaczął odczuwać dolegliwości ścięgna Achillesa. Z tym urazem nasz młody bramkarz zmaga się już od kilku miesięcy. Tym razem przerwa w treningach nie powinna potrwać dłużej niż tydzień.

 

W niepełnej dyspozycji jest także drugi bramkarz z aktualnej kadry arkowców - Hieronim Zoch, który dziś ćwiczył indywidualnie. Wobec tego, na dzisiejszych zajęciach na nadmiar zajęć nie narzekał Jarosław Krupski, który nie miał do dyspozycji żadnego ze swoich podopiecznych.

 

Po wczorajszym meczu z Olimpią Grudziądz, gdyńscy szkoleniowcy podjęli kolejne decyzje, które wyeliminowały z udziału w dalszych zajęciach z Arką kilku piłkarzy. Zrezygnowano z usług takich zawodników jak Michał Ilków-Gołąb, Igor Jurga, Mateusz Bodzioch. Do zajęć nie przystąpił także Damian Sędziak, którego sytuacja wyjaśni się w najbliższej przyszłości. Ponadto na treningu nie stawił się już Filip Burkhardt, z którym Arka nie zawarła nowej umowy oraz Rafał Siemaszko, który czeka na ostateczną decyzję w swojej sprawie.

 

Pierwszy kwadrans treningu Arka spędziła na dość intensywnej rozgrzewce z piłkami. Po jej zakończeniu futbolówki poszły jednak na bok, bo przez kolejną godzinę na zawodników czekało dwanaście stacji z ćwiczeniami gimnastycznymi. W ruch poszły takie akcesoria jak piłki lekarskie, stopnie, a nawet krzesła i stół do ćwiczeń. Nie zabrakło oczywiście takich ćwiczeń, jak tradycyjne pompki czy brzuszki. Przez ostatni kwadrans znów skorzystano z piłki futbolowej, bo po podzieleniu zawodników na dwie jedenastki, zorganizowano coś w rodzaju gry wewnętrznej, z tą różnicą, że obyło się bez bramek.

 

Jutro Arkę czeka drugi sparing w tej fazie przygotowań. Tym razem Arka zmierzy się z drugim beniaminkiem 1. ligi – Olimpią Elbląg, na boisku rywala. Początek meczu o godz. 16.00. Sobota i niedziela będą dniami wolnymi od treningów.

 

Arkadiusz Skubek 
Poprzedni Następny

 

 

 

 

 

 

SPONSORZY MŁODEJ ARKI

 

 

     

 

 

 

 

 

 

PARTNERZY MEDIALNI

 

 

Arka Gdynia Copyright Arka Gdynia