TA STRONA UŻYWA COOKIE.
Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na korzystanie z cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
statystyki
chignahuapan

Aktualności

img

12.06.2011

Multikino zaprasza na Noc Kina

Noc Kina to całonocna impreza filmowa, w trakcie której można oglądać najciekawsze filmy z ostatnich lat. Podczas Nocy Kina 1 bilet upoważnia do przemieszczania się między wszystkimi salami oraz kinami.

 

W tym roku, to już 9. edycja Nocy Kina, która swym zasięgiem objęła aż 17 miast Polski.

Ostatnie edycje gromadziły każdorazowo ponad 20 tysięcy widzów.

 

Podobnie, jak podczas poprzednich edycji Nocy Kina, także i tym razem widzowie będą mogli oglądać filmy od godziny 23-ciej aż do białego rana. Seanse filmowe odbywać się będą we wszystkich salach, w 23 kinach sieci Multikino i Silver Screen Łódź.

 

W tym roku Organizatorzy podzielili filmy na 5 kategorii: horrory, komedie, sensacje, produkcje polskie oraz filmy oscarowe.

 

Repertuar 9. edycji Nocy Kina:

Łącznie we wszystkich kinach zaprezentowanych będzie 16 różnych filmów, które zostały pogrupowane w 5 kategoriach. Szczegółowy repertuar dla każdego kina, jak poniżej:

 

Multikino – Gdynia:

Horrory - Krzyk 4 oraz Pozwól mi wejść

Komedie - Zanim odejdą wody oraz Poznasz przystojnego bruneta

Sensacje – Pogorzelisko oraz Królestwo zwierząt

Polskie - Och Karol 2 oraz Sala samobójców

Oscarowe - Jak zostać Królem oraz Fighter

 

Szczegółowe informacje o numerach sal i godzinach emisji poszczególnych filmów są  zamieszczone na karnecie, który dołączony jest do każdego biletu. Projekcje rozpoczynać się będą w krótkich odstępach czasowych. Tak, aby widzowie mogli obejrzeć kilka filmów w wybranej przez siebie kolejności.

 

Bilety w cenie 16 zł i 19 zł, do nabycia w kasach biletowych Multikina od 28 maja.

Bilet ulgowy (16 zł) przysługuje dla fanów Nocy Kina na facebook.pl/MultikinoPolska oraz posiadaczy legitymacji studenckich ISIC (International Student Identity Card) i dla nauczycieli ITIC (International Teacher Identity Card).

 

Aktualne informacje o Nocy Kina na www.mulitkino.plPoprzedni Następny

 

 

 

 

 

 

SPONSORZY MŁODEJ ARKI

 

 

     

 

 

 

 

 

 

PARTNERZY MEDIALNI

 

 

Arka Gdynia Copyright Arka Gdynia