TA STRONA UŻYWA COOKIE.
Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na korzystanie z cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

statystyki
chignahuapan

Aktualności

img

15.06.2011

Powalczą o złoto!

"Naszym celem jest zdobycie złotego medalu!" Taki ambitny cel postawili przed sobą trenerzy i zawodnicy juniorów starszych naszego klubu. Aby go osiągnąć najpierw trzeba pokonać Jagiellonię Białystok. W następnej rundzie rywalem będzie zwycięzca z pary OKS 1945 Olsztyn - Bogdanka Łęczna. Finały rozegrane zostaną w dniach 5-9 lipca, a organizatorem będzię Świętokrzyski Zwiazek Piłki Nożnej.

 

W poniedziałek juniorzy starsi wrócili z czterodniowego zgrupowania w Stężycy. Głównym celem tego wyjazdu była integracja w drużynie oraz przećwiczenie pewnych elementów taktycznych, w tym także stałych fragmentów gry. Drużyna pracowała także nad zgraniem, gdyż  trener Robert Wilczyński wzmocnił  kadrę swojego zespołu  o  zawodników na co dzień trenujących z pierwszą drużyną (Szromnik, Żołnierewicz), grających w rozgrywkach Młodej Ekstraklasy oraz najlepszych juniorów młodszych. Mamy nadzieje, że taka mieszanka okaże się wybuchową i Arkowcy pokonają rywali.

 

A rywal Arki do słabeuszy nie należy. Jagiellonia bez problemu wygrała rozgrywki w swoim regionie. W kadrze drużyny, podobie jak w Arce, jest kilku podstawowych zawodników z Mlodej Ekstraklasy, w której Jaga uplasowała się o oczko wyżej od żółto-niebieskich. 

 

Trener Robert Wilczyński: -  Zdajemy sobie sprawę, że przeciwnik jest bardzo wymagający,  ale znamy swoją wartość. Przystępujemy do tej rywalizacji  w pełni zmobilizowani. W drużynie nie ma kontuzji więc  będę mógł skorzystać ze wszystkich zawodników. W zeszłym roku , w pierwszej rundzie również napotkaliśmy na silnego rywala - Gwarka Zabrze i go pokonaliśmy. Mam nadzieje, że i tym razem  uda nam się awansować do finałów. Zapraszamy wszystkich serdecznie na Narodowy Stadion Rugby w  najbliższy czwartek na godzinę  11. Chłopakom na pewno przyda się doping. 

 

mocny

 

http://arka.gdynia.pl/images/galeria_zdjecie/big/baner_na_oficjalna_pod_juniorow_e830db2f1a9e6d9b7067b3ffc086dc55.jpg

 
Poprzedni Następny

 

 

 

 

 

 

SPONSORZY MŁODEJ ARKI

 

 

     

 

 

 

 

 

 

PARTNERZY MEDIALNI

 

 

Arka Gdynia Copyright Arka Gdynia