TA STRONA UŻYWA COOKIE.
Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na korzystanie z cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
statystyki
chignahuapan

Aktualności

img

20.05.2011

Kolejny konkurs w przerwie meczu!

Moc atrakcji na meczu z Polonią Bytom czeka naszych sympatyków, którzy zdecydują się dopingować nas jutro z trybun. W przerwie meczu przygotowaliśmy dla Was kolejny konkurs, w którym nagrodą główną będzie bon na słoneczne wakacje o wartości 1200zł ufundowany przez biuro podróży Ecco Holiday!

 

Bądźcie czujni, gdyż na 15 minut przed rozpoczęciem meczu klubowe maskotki Arki i Polonii Bytom wyjdą na murawę i rzucą w trybuny 3 frisbee w żółto-niebieskich barwach. Osoby, które złapią dysk* będą mogły wziąć udział w konkursie. Ze złapanym frisbee  powinny zgłosić się do wejścia na trybunę VIP (wejście od ul. Olimpijskiej) tuż po gwizdku kończącym pierwszą połowę.

 

Zasady konkursu są następujące: na linii bramkowej będą czekały na uczestników konkursu trzy piłki. Każdy z uczestników będzie mógł wykonać jeden strzał piłką, tak by znalazła się jak najbliżej linii środkowej boiska. Osoba, której piłka znajdzie się w najmniejszej odległości od linii środkowej boiska zdobędzie główną nagrodę - bon na słoneczne wakacje o wartości 1200zł!

 

Sponsorem nagrody jest biuro podróży Ecco Holiday. W ofercie biura podróży znajdują się słoneczne wakacje w Grecji, Hiszpanii, Bułgarii, Turcji oraz innych krajach basenu Morza Śródziemnego.

 

*W konkursie mogą brać udział wyłącznie osoby, które ukończyły 18 lat.

 

 

 

 
Poprzedni Następny

 

 

 

 

 

 

SPONSORZY MŁODEJ ARKI

 

 

 

 

 

 

 

 

PARTNERZY MEDIALNI

 

 

Arka Gdynia Copyright Arka Gdynia