TA STRONA UŻYWA COOKIE.
Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na korzystanie z cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
statystyki
chignahuapan

Aktualności

img

12.07.2019

90 biletów od Ristretto Coffee na 90-lecie Arki!

Nasz Sponsor, firma Ristretto Coffee, z okazji obchodów 90-lecia Klubu, przygotował dla Was 90 biletów na mecze Arki w Gdyni! Weź udział w naszej zabawie i wygraj podwójne zaproszenie na mecz Arki!

 
Zasady oraz warunki konkursów podawane będą w postach konkursowych, które publikowane będą na Facebooku Ristretto Coffee. Podstawowa zasada - każdy uczestnik musi "polubić" fanpage Ristretto Coffee!
 
Ristretto Coffee będzie rozdawać określoną pulę biletów przed czterema meczami Arki w Gdyni, w sezonie 2019/2020! Razem 90 biletów na 90-lecie Klubu!
 
  • Arka Gdynia - Jagiellonia Białystok: 15 podwójnych zaproszeń (30 biletów)
  • Arka Gdynia - Korona Kielce: 10 podwójnych zaproszeń (20 biletów)
  • Arka Gdynia - Lech Poznań: 10 podwójnych zaproszeń (20 biletów)
  • Arka Gdynia - Górnik Zabrze: 10 podwójnych zaproszeń (20 biletów)
 
Pierwsze bilety na mecz Arka Gdynia - Jagiellonia Białystok do zdobycia już wkrótce! 
 
 
 

 
Jak Ristretto Coffe przedstawa się na swojej stronie www?

Wieloletnie doświadczenie w branży zaowocowało powstaniem firmy Ristretto Coffee. W ofercie mamy ponadto własną markę kawy – Ristretto Coffee. Kluczem do sukcesu jest tu odpowiednio dobrany ekspres wraz z kawą ziarnistą. Nasza szeroka oferta na nowe ekspresy ciśnieniowe automatyczne i kolbowe dopasowana jest do potrzeb małych, średnich, oraz dużych firm a także osób prywatnych.

Właściwie przyrządzona i umiejętnie podana kawa może być dla Twoich klientów, partnerów biznesowych i współpracowników miłym akcentem którym wyrazisz Twoją dbałość o nich. Trzeba jednak pamiętać , że smak i aromat „małej czarnej ” zależy przede wszystkim od odpowiedniego doboru ekspresu i kawy.
 
Zapraszamy do skorzystania z oferty Ristretto Coffe oraz uczestnictwa w konkursach biletowych!
 

#ArkaRazem  

 

 
Poprzedni Następny

 

 

 

 

 

 

SPONSORZY MŁODEJ ARKI

 

 

     

 

 

 

 

 

 

PARTNERZY MEDIALNI

 

 

Arka Gdynia Copyright Arka Gdynia