TA STRONA UŻYWA COOKIE.
Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na korzystanie z cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
statystyki
chignahuapan

Aktualności

12.05.2011

Kolejna umowa o współpracy. Puck z Arką!

W dniu dzisiejszym podpisano umowę o współpracy pomiędzy Arką Gdynia SSA i UKS Zatoką 95 Puck. Podpisanie poprzedzone zwiedzaniem obiektów GOSIR-u nastąpiło w obecności Burmistrza Pucka Pana Marka Rintza. Arkę reprezentowali Dyrektor Sportowy Andrzej Czyżniewski oraz Trener koordynator młodzieży Jacek Dziubiński.  Ze strony  UKS Zatoka 95 Puck podpisali ją Prezes  jednocześnie Dyrektor Publicznej Szkoły Podstawowej Pan Zdzisław Pruchniewski oraz Waldemar Jeschke - Wiceprezes ds sportowych UKS-u.
 
 
http://arka.gdynia.pl/images/galeria_zdjecie/big/_LAW9567_8c4d22d0d7210919bf14281d8105ce4d.jpg
 
 
Umowa  przewiduje  współpracę w zakresie szkolenia zawodników grup młodzieżowych obu klubów.  Ma także  powodować wzajemną współpracę w zakresie promocji klubu na terenie Pucka oraz Powiatu.
 
Zakłada się udział trenerów i instruktorów UKS - u w treningach, konferencjach szkoleniowych organizowanych przez Arkę. Przewidziane są oczywiście sparingi  między drużynami młodzieżowymi, udział najbardziej uzdolnionych zawodników w zgrupowaniach i treningach zespołu Młodej Ekstraklasy.
 
Jak podkreślał Trener Jacek Dziubiński: Ta umowa jest poszerzeniem pola penetracji młodzieży w regionie. Zależy nam na powstawaniu klas o profilu sportowym pod patronatem Arki. W Pucku dzięki przychylności władz Miasta i osobiście Pana Burmistrza Rintza rozwija się baza sportowa w oparciu o obiekty szkolne i UKS-u.
 
Burmistrz Pucka Pan Marek Rintz zapewniał, że inwestycje i działania władz są konsekwentne i niezależne od koniunktury politycznej i chęci "zabłyśnięcia" przed wyborcami:
 
To działania, które realizujemy od lat. Kiedyś uratowaliśmy Klub przez upadkiem. Teraz korzystając m.in. z funduszy unijnych rozwijamy wciąż bazę sportową i infrastrukturę. Chodzi tu nie tylko o futbol, ale także  o ścieżki rowerowe i to co służy wszystkim mieszkańcom miasta i powiatu.
 
 
http://arka.gdynia.pl/images/galeria_zdjecie/big/_LAW9557_2e3b6a09c15ef52f08c362793ff02b9c.jpg
 
Zadowolony z podpisania umowy był także Prezes UKS Zatoka 95 Puck Zdzisław Pruchniewski:
 
Na co dzień pracuję z młodzieżą w szkole. Widzę jak bardzo motywujące jest dla niej stwarzanie szansy i możliwości realizacji planów, marzeń. Wierzę w to i chciałbym aby dzięki umowie z Arką swoje marzenia spełniło jak najwięcej utalentowanych młodych chłopców. z naszego regionu. Jest to  możliwe  dzięki bazie i potencjałowi jaki jest w Gdyni i który wywarł na nas ogromne wrażenie. Zresztą nie wyobrażaliśmy sobie inaczej jak to iż będzie to umowa z Arką. Środowisko w Pucku jest oddane żółto-niebieskim barwom i dlatego cieszymy się z realizacji naszych zamierzeń. Teraz przyjdzie czas na ciężką pracę.
 
Życzymy więc powodzenia i mamy nadzieję, że w Arce pojawią się wkrótce licznie  następcy Michała Płotki!
 
tryb
 
Na zdjęcu głównym od lewej: Trener koordynator Jacek Dziubiński, Dyrektor sportowy Andrzej Czyżniewski, Burmistrz Pucka Marek Rintz, Prezes UKS Zdzisław Pruchniewski, Wiceprezes UKS ds sportowych Waldemar Jeschke.

 Poprzedni Następny

 

 

 

 

 

 

SPONSORZY MŁODEJ ARKI

 

 

     

 

 

 

 

 

 

PARTNERZY MEDIALNI

 

 

Arka Gdynia Copyright Arka Gdynia